Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » és adott csak én csókra...

Szabó Pistikee kérdése:

és adott csak én csókra számitatóm és beégtem nagyon. Amikor hazamentem beszéltem vele mondta h hanyagoljuk ezt az ismerkedést az miatt egy darabig ne taliztunk. Mit csináljak h jobb legyen h talizon velem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal (első tali) amikor leszált a vonatról puszit adott mondtam neki számra nem kaphatok? fagyiztunk, beszélgetünk, nevetünk elvoltunk a kezét megfogtam puszilgattam nem mondta h ne csináljam majd
2011. jún. 3. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet megijedt egy kicsit..

De biztos megbékél:)

Írj neki egy levelet és kérj tőle bocsánatot:)

2011. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megvolt már sokszor aztmondta egy darabig ne találkozunk pedig jövőhét péntekre volt megebsz h mek vele pc re ha nyügös lenne és nem akarja :( pedig nagyon elvoltunk és megkérdeztem h csak aza baj h én máshogy akartam és aztmondta h igen jó beláttom első tali csók :S valamit intézni kellene sütgösen
2011. jún. 3. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Írj már érthetően, helyesen, zavar, hogy ki kell hámozni a szavaidat.


2. Szerintem lerohantad és ez neki nem tetszett, nehéz lesz kijavítani, mert helyrehozni már ezt nem lehet.


Valahogy kedvesen érj el egy ú talit és légy nagyon udvarias, kedves, hogy kompenzáld a butaságot, amit tettél.

2011. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
leírjam előröl az összeset??tudom h nehéz lesz kibékíteni kicsit elbasztam mindent de én visszaakarom csinálni mindent valahogy bocsánatot kérni de ez eddig nem sikerült
2011. jún. 3. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már az első tali után pár hét pihit kér, akkor szerintem ez a hajó elment....
2011. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én azt nem akarom nagyon szép lány tényleg minden pasi álma csak ott basztam el h leakartam smárolni na tudnátok valami segitséget adni nagyon szépen megköszöném
2011. jún. 3. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:

dettó mint anno velem. :) nő vagyok. anno első randim volt egy férfival (azóta a férjem) és ő is előrerohant egy kicsit. én is ugyanígy kiakadtam. de írt nekem egy dalt amit el is gitározott és elvitt egy romantikus vacsorára :D próbálj valamit ilyesmivel előrukkolni!

39/N

2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jujjj köszönöm szépen bár nekem nehéz lesz nincs jó hangom meg énekelni sem tok :S szted más?? szerelmes vok
2011. jún. 4. 00:44
 9/9 A kérdező kommentje:
őő ha kérhetném e mailen tudnánk erről beszélni ?? yasunic16@citromail.hu sürgős köszi
2011. jún. 4. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!