Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ilyen helyzetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyen helyzetben, ha nyomoz utánam a párom?

Figyelt kérdés
ugyanis nem bízik bennem, voltak problémák a kapcsolatunk alatt (nem konkrét megcsalás), és nem bízik bennem, nem hisz nekem. de én már bizonyítottam neki, meg is bocsátott. de mégis mindig rámdobja a régi dolgaimat, ha veszekedünk mindig hibáztat a régi dolgokért, tehát én soha nem szólhatok semmit. és már nyomoz is utánam. átnézte a gépemet, illetve a céges gépemet is, hogy milyen oldalakat nézek meg, hova lépek be, stb. mit tegyek? kikészülők ettől, de szeretem, viszont ő nem tud megváltozni. előre is köszi.
2011. márc. 28. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem, semmilyen körülmények közt nem normális, ha így nyomoz valaki a párja után.

Drasztikus leszek: hagyd ott. Mindig ilyen lesz.

2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem a neten, h. a párom milyen oldalakat nézett,de tudom h. ő szokott ponrót nézni és jobban szeretem tudni ha ilyet néz,mint ha hazudozna, sőt a az emailjébe is be tudok menni, de ő is be tud menni az enyémbe, sőt van h. ő kér meg h. nézzek meg valamit.Az én tapasztalatom az ha tiltanak valamit,annál rosszabb és annál gyanakvóbb a másik, főleg ha egyszer már volt valami baki.Ha nincs titkolni valód akkor ne foglalkozz vele, sőt az lenne a legjobb ha ez kölcsönös lenne, ha te is bármikor megnézhetnéd ha akarnád az ő gépét vagy telefonját stb.Nálunk az én gépemet használjuk,de még a bankkártya pinkkódokat is megosztjuk a másikkal(persze ez bizaom kérdése és elég ismeretség)
2011. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

bizalomra épül a kapcsolat...ha nincs bizalom, akkor min áll a kapcsolat?

a régi dolgokat a legkönnyebb felhányni...már bebizonyítottad a hűségedet, többet nem tehetsz

2011. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok, még valami,persze ez nem azt jelenti h. görcsösen lesem a párom minden lépését,de egyértelmű h. mindkettőnket megnyugtatja ha a másik nem féltékenykedik, ezért pedig tenni kell.Én bármikor fel tudom hívni,ha nem veszi felakkor visszahív,elmehet a haverjaival,de ha akarnék vele mehetnék,bulizni nem járunk és nagyon sokat beszélgetünk napközben is, főggetlenül attól, h. együtt élünk. A bizalmat ki kell érdemelni és meg kell alapozni, hisz az szép h. bizzak meg benned,de a bizalomért tenni si kell, vanank akik jobban féltékenyek,vannak akik egyáltalán nem,de többnyire ez önbizalom kérdése.Valszeg ő aggódik h. nem elég jó neked és elveszíthet.
2011. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h. nem elég egyszer bebizonyítani valamit.Egy kapcsolatban folyamatosnak kell lenni az h. kimutatjuk az érzelmeinket. Ez pl. olyan h. a jelenlegi párom a kapcsolat elején sok gyanús dolgot tett,aztán lebukott, megbeszéltük, egy ideig meg is szüntek ezek a gyanús dolgok,aztán megint elkezdődtek,megint megbeszéltük és így tovább.Lehet te bizonyítottál,de mindig ott lesz a fránya bizonytalanság a párodban. Engem amikor megcsaltak akkor megbocsájtottam, nem is volt utána semmi mégis amikor úgy éreztem újra bízok a páromban, ráébredtem h.ez csak azért van mert már egyáltalán nem érdekel mit csinál, vagyis kiszerettem belőle.Szóval nem baj ha van 1 kis féltékenység,de persze a beteges féltékenykedés nem jó,mert az tönkre teheti mindkét fél életét.
2011. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bizalomra épül a kapcsolat"

Ez így is van és ez nagyon is fontos, valamint úgy épült ki, de gondolom volt oka amiatt elbizonytalanodott. Nem feltétlen kell dobni egy kapcsolatot, mert utána járt! Én nekem is adott ilyen, hogy utána kellett járnom a dolgoknak. Kaptam is hogy képzelem, hogy utána nyomozok, bla bla bla, aztán lebukott vagyis nem véletlen bukott le. Kérdező párja nem tudhatja, hogy most igazat mond vagy sem! Én is hallottam olyat, hogy bizonyított, de mégsem volt az:) A próbléma ott van, hogy a kérdező nem bírja és nem a párja amit tesz:) Mivel amikor próbáltam újra kezdeni és semmi nyomozást nem akartam mégis mind hiába, mert beképzelt mindent:S Tehát a kérdező kiábrándult illetve fog a párjából:) Szeretni lehet fogja, de maga a kérdező nem fog megbízni a párjában. És akkor most hol is lesz a bizalom ismét?:) Én azt ajánlom, hogy ezt meg kell beszélni, ha folytatni szeretnéd és nem mindegy hogyan. Hagyd, hogy újra megbízzon benned, mert megtud! Ha én újra tudtam volna kezdeni akkor ő is tudja. Csak inkább nálad lesz a hangsúly mint nálaXD Tudom téged sem kell félteni:P

2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!