Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem új nője hozta be ma...

Az exem új nője hozta be ma az üzletbe (munkahelyem) a fiam számára a mikuláscsomagot! Tudom, hogy dolgozik a volt férjem, de a 3 év alatt nem volt erre példa. Most nyomoz utánam?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk jó kapcsolatban, fiam nem is jár oda,mióta született közös gyerekük,mivel elhanyagolva érezte magát. Az ajándékokat azonban eddig mindig a volt anyóssal küldték. Nem értem mire ez, múltkor például felajánlotta, hogy behozza a gyerektartást, mert elfelejtették feladni, és hogy ne késsen olyan sokat. Eddig meg került engem a nő.
2009. dec. 2. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Született egy gyerek,aki a te gyereked testvére.

Nos nagyon elképzelhető,hogy a nő átértékelte az eddigi dolgokat és nyitni szeretne.Miért nem kérdezed meg tőle..hívd meg egy kávéra.

2009. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert a közös gyerek miatt szeretne javitani a helyzeten.
2009. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem meg eddig éppenhogy ellen volt a férje elsőszülött gyermekének, a te kisfiadnak. Igy akar kedvezni a férjének, hogy bélkesség legyen köztük.De nektek ez csak jó!
2009. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív hozzáállást gyakorol, ennek csak örülni kell. Most ne keress hibákat.
2009. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 igabcsy ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondolj rosszat. Inkább próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot. Nem mondom, hogy Ő legyen a legújabb barátnőd, de végülis kultúr emberek vagytok. Azért mert a férjeddel elváltak az útjaitok, még a gyerekek tényleg féltestvérek. Miért ne lehetne a normális emberi kapcsolatot ápolni.

Szerintem gondold át, és próbáld a gyermekednek is azt sugallni, hogy szüksége van az édesapjára.

Nézz bele a saját lelkedbe.... biztos, hogy a gyermeked érezte elhanyagolva magát, vagy ezt Te magyaráztad bele?

Mert amikor a pici megszületett természetes, hogy körülötte forgott a világ. Azóta már nagyobb lett, és miért ne lehetnének jó testvérek attól, hogy nem közös családban nőnek fel?

Manapság ez már nem ritkaság. És ha most ilyen kis korban nem szoktatjátok össze őket, akkor soha nem fogják testvérként kezelni egymást.

Ennek a felelőssége pedig rajtatok szülőkön van.

2009. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálatok a kisfiú "joga" eldönteni, hogy járjon-e az apjához, vagy sem? A papa nem reklamált volna még??? Ez így elég furi...
2009. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyitni próbál.
2009. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyomoz utánad? Te paranoiás vagy!

Szerintem semmi hátsó szándéka nincs,"barátkozni" próbál

2009. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a paranoia jutott először eszembe.Inkább őrülj,hogy esetleg megtört a jég:)
2009. dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is barátkozni próbál, ne utasítsd egyértelműen el. Nekem így lett egy nővérem és nagyon hálás vagyok érte a sorsnak. Ugyan csak féltestvérek vagyunk, de már hosszú évek óta jóban-rosszban együtt. A fiadnak is pozitív élmény lehet.
2009. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!