Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról h 13...

Mi a véleményetek arról h 13 éves láányoknak már udvarlója van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
én elítélem, 13 évesen még igen csak gyerek
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan olyan gyerekszerelem,bár ma már nem lepődök meg semmin se:xD de kb 10 éve,is volt ilyen, csak akkor még csak csók, meg kézfogás, ilyenek:)
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
a mai világban már az oviban is elkezdődnek az ilyenek.Amikor olyat hallok az óvónőtől,hogy a bokorba puszilkóznak a kicsik O.o ezek után már nem nagyon tudok meglepődni semmin.Amúgy attól függ,hogy ki udvarol neki:)
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

mark86


most mindegy mi a vélemény a 70%-uk már volt fiúval!

nyilván nem helyes de nem lehet mit csinálni...

2011. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt 13 évesen udvarlóm, igaz kb. teljesen ártatlan volt, csak elmentünk mindenfele, ölelkezés meg szájrapuszi. 22/N
2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 13 évesen a gyerekek még nem elég érettek az ilyenekhez. Kb. 15 éves kortól csak.
2011. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az oviban már régebben is divat volt "szerelmesnek" lenni, de az csak olyan játék volt. Én személy szerint lesz@rom, amíg nem az én gyerekem csinálja (ha egyáltalán lesz), de azért jobb lenne, ha még barbieznának/legóznának.
2011. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

mark86


miért kell lepontozni? körül kell nézni vagy beszélgetni velük! nem azt mondtam hogy helyes de ez az igazság!!!!

2011. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már eslő osztály végére volt udvarlóm. Együtt játszásról szólt a dolog meg kézenfogva sétáltunk például kiránduláson, mindenki mosolygott rajtunk h kis aranyosak.Ez "gyerekszerlem" amikor irul pirul a kisfiú meg a kislány egymásnak. L/19
2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a gond.

Hanem az, hogy ezek kis hülék már oltják egymást, hogy hú, há, már két hónapja jártok, és még nem feküdtetek le? De ciki...

Az a baj, hogy nem csak ismerkednek, meg ez nem gyerekszerelem, hanem simán nekiállnak ennyi idősen már szexelni.


Aztán meg itt teszik fel jó esetben a hüle kérdéseiket, rosszabb esetben annyira buta, hogy nem is kérdez.


Ma menő és divat, ha valaki korán kezdi a szexet, és lehetőleg bioszex legyen: fűvel-fával.


Abba nem halt bele senki, ha ennyi idősen tetszett neki valaki, "járnak" (vagyis randiznak néha, és megesznek egy fagyit, max. elmennek moziba, és csókolónak egyet).

Az a bibi, hogy ma az első pasival-csajjal már túl is esnek a du.gáson, kb. két hét "járás" után, aminek 80-90%-a, hogy írogatnak a másiknak MSN-en, meg böködik egymást facebook-on.

2011. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!