Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról h 13...

Mi a véleményetek arról h 13 éves láányoknak már udvarlója van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem udvarlók vannak,csak alkalmi partnerek,13 évesen én még otthon babáztam a szobába,a mostani 13 évesek meg több f*szt fogtak,mint kilincset.
2011. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

A lányom most lesz 14,és van barátja. Egy hét után mutatta be nekünk,a férjem kicsit kiborult,de mondtam neki,hogy majd én kezelem a helyzetet.Igaz a fiú jóval idősebb nála,de ez szerintem inkább jó mint rossz. Jól kijövünk vele,sokszor ebédre is eljön (persze ha a férjem nincs itthol,mert azért annyira nincs kibékülve a helyzettel) Végülis nem az számít,hogy hány évesen van barátja,hanem,hogy mindig okosan és felelőség teljesen döntsön.

37N

2011. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem teljes a leírásod.Kéne még infó, mert így nem elég árnyalt.Ha a te gyereked, és úgy érzed felkészítetted, és tudod hogy nem fog történni semmi, meg tudod mindig hogy hol van, és nem lehet baj, akkor miért ne.

De azért nehéz, mert én csak 10 éve voltam 13, de mostanában rájöttem nem ismerem őket.Nekünk gépünk se volt, ők oldalakon mutogatják olyan pózban magukat, hogy elájulok.Ez nem mindenkire igaz persze, csak nagyon más nekem, pedig elméletileg nekem nem volt az még olyan régen.És mégis.

2011. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit csináltak. Nekem is volt udvarlóm, de ő szegény tényleg az maradt, verseket írt meg minden, de nem tetszett.

De volt akivel "jártam", elmentünk moziba meg cukrászdába, és együtt ettük életünk első gyrosát (egyikünk sem tudta, mit kell vele kezdeni, végül kértünk kést-villát és szidtuk, hogy milyen kaja ez, hogy nem lehet normálisan enni :D), sétáltattuk a kutyáját, és augusztus lévén este a ház elé kifeküdve lestük a hullócsillagokat.

Ez a szint szerintem teljesen belefér ennyi idősen. Még egy-két csók is. Egy 13 évesben már dúlnak a hormonok, kamaszodik. Amíg nem mennek tovább, addig nincs semmi gond ezzel.

Egyébként nem értem, itt mindenki babázott meg legózott 13 évesen, mi speciel a suliban folyton a fiúkat lestük és mindig halálosan szerelmesek voltunk valakibe. Ennyire eltérő gyerekkorom lett volna?

2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
13%

beszabadult anyu..>.<

am.. szerintem teljesen rendben van..:)

udvarló..uggyanmááár...XD

őskor...

2011. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit értesz udvarló alatt, ha gyerekszerelem/barátkozás(fagyi, séta) akkor jó, ha más akkor nem.
2011. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes voltam 13 évesen. Ameddig csak pusziról és szerelemről van szó, addig semmi bajom a dologgal. Nem mindenki elkanászodó.
2011. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

21:06 vagyok.


amúgy ez főleg nevelésés baráti kör kérdése...van olyan bnőm aki 14 éves és azthiszem már 2 éve nem szűz..

és van olyan baráto is aki 18 ésmég szűz...

szóval így lényegében értelmetlena kérdés...

Főleg a szülőn áll,de természetesen e gyerkőc természete is számít...

2011. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy el van késve a leány.
2011. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt :) Együtt mentünk iskolába, elpirultam ha megfogta a kezem, de még csók se volt. Eszembe se jutott a szex.
2011. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!