Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de neki van egy csomó másik udvarlója, és azok nem kellenek neki, ezért gondolom én se. De nagyon elakarom mondani, de félek ha szerelmet vallok, megutál stb stb Mit tegyek? Folyton ezen jár az agyam.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 21:25
 1/10 anonim válasza:
Amúgy szerintem szemezz vele,és ha ő is szemezik veled,akkor lehet esélyed.Bár ez attól is függ,hogy milyen fajtájú lány (plázap*csás,átlagos stb..)
2011. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Vallj szerelmet, különben örökké bánhatod, hogy meg se próbáltad megszerezni!
2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Helloittvagyok ***** válasza:
0%
De ritkán röhögök ilyen jót,mint ezeken a válaszokon:)
2011. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
És milyen fajta madár a kiválasztott? Előre szólok a kékcinegék hazudósak a vörösbegyek csak flörtölnek veled a széncinegék pedig kétszínűek...xDDD
2011. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Helloittvagyok ***** válasza:
0%

21:45.Majdnem leestem a székről már na!:)

Én sok verebet ismerek,ők viszonylag hűségesek...bár nem mind.

2011. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azta XD ezek a kommentek.... :D
2011. ápr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha szerelmet vallok, akkor személyesen szemtől szembe, vagy valami msn-es módszer, melyik a jobb? Meg ha mondja, hogy "nem kellesz", akkor kerüljem egy darabig vagy mi, mert azt a társaságot amibe van nem akarom elkerülni...

(egyébként elég "bolond csaj", sokat is beszél, sokat nevet...)

2011. ápr. 20. 17:57
 8/10 anonim válasza:
Hívd félre a suliban és úgy mondd meg neki. Ne msn-en,mert akkor nem látod az arckifejezését meg nem olyan őszinte mint szemtől-szemben.Szerintem.
2011. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szemtől szembe, ha nemet mond, ne vedd a szívedre, ő se fogja, lógj a társasággal tovább, és később próbáld újra :P
2011. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Most már csak némi bátorság kell.
2011. ápr. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!