Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak a szüleim...

Hogy változtassak a szüleim és a köztem lévő kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Lassan betöltöm a 18. életévemet (lány vagyok), de a szüleimnek még mindig nem nagyon merek elmondani sok mindent. Legfőképpen a fiúkkal kapcsolatos dolgokat. Még nem volt barátom, de úgy mond volt már szerencsém hozzájuk. A szüleim erről mit sem tudnak. Nos, most már ugye elég nagylány vagyok (:D) és lassan lehet hogy beindul komolyabban a pasizós és bulizós korszakom. Itt a nyár, szeretnék többet eljárni itthonról. Tudom, megengedik a szüleim hogy elmenjek, eddig is elengedtek, nem igen mondják hogy legyen itthon ekkora vagy akkora, különben baj lesz. De mi van akkor ha én tegyük fel egy fiúval fogok találkozni? Anyumnak még csak-csak elmondanám (nagy nehezen), de apumnak már nagyon nem menne. Gondolom félt engem, sokszor van hogy viccelődik ilyesmi dolgokkal. Szerintem azt szeretné, hogy minél tovább ne legyek senkivel, elvégre én vagyok az első lánya (igaz van egy húgom, vele még nehezebb lesz a dolga szerintem, elég nagy szája van a kiscsajnak :D) A kérdésem ugye az lenne, hogy tudnék megnyílni előttük? Egyáltalán kell nekik mindenről tudni, a legelső pillanatól kezdve? Valaki volt már ilyen helyzetben, és ha igen, ő hogy küzdötte le a félelmét? Köszönöm :)
2011. jún. 4. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég, ha anyuddal megbeszéled. Tudom ajánlani a homályos nyári estét, csak kettesben(mindenkinek ezt ajánlom, és sokaknak bevált már)mert a sötétben, homályban könnyebben megnyílik az ember, mint világosban. Ha fiú lennél, akkor kéne jobban apuddal.
2011. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is tabu volt a szerelem miatti eljárkálás itthonról mindaddig míg hugom nem vezette be ezt.

Reggel felkelt mivel am is 8kor kel, felöltözött rendbe vágta magát ment is itthonról faterék kérdezték hova mész ilyen korán? Csak az 1ik fiúval bemegyünk a városba majd jövök, mondták jólvan eszed legyen a helyén.

Azóta meg van neki a srác már látták muterék is, szeretik


Nálam még sose volt lány miatt eljárkálás amit sajnálok, de egyszer elhívott 1 lány ismerkedni végül barátok lettünk semmitöbb, tőlem annyit kérdeztek mikor jösz? mondtam nem tudom még


Szóval te is tegyél így mit mi tesómmal, ha menned kell aznap akkor készülődj úgyis kérdezni fogják hova mész, vagy te mondd nekik hogy kimegyek kicsit XY-al, utána ha hazaértél és kérdeznek h ki volt még ott, mondhatod egy aranyos fiú akivel beszélgettünk stb.

18/F

2011. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm, hasznos válaszok voltak számomra nagyon, ha úgy alakulna, kipróbálom mind kettőt :D
2011. jún. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!