Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamák miért jegyzik meg...

A nagymamák miért jegyzik meg állandóan rosszallóan az unokáikról ( legyen az unoka 2-22 éves) hogy túl soványak?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok ha vannak!:)
2011. jún. 4. 19:34
 1/7 anonim válasza:
azért,hogy egyed a finom kajájukat:):)
2011. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

Nekem és nővéremnek mindig azt mondják, hogy "jól vagyunk tartva". Kicsit husisabbak vagyunk, de erről ők is tehetnek...Falun élnek, mi pedig imádjuk az ottani kosztot. :)

2011. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig mondja a mama, hogy milyen karcsú vagyok, de én mindig ilyen vagyok, de mindig megtöm kajával, házi sütikkel, hogy hátha hízok:)

De persze ő dicséri, hogy milyen sudár vagyok, tehát nem rosszból mondja.

170 centi és 52-53 kg vagyok:D

27/N

2011. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tömhessenek. Én meg világ életembe kövér voltam, sokszor említette is a mama (no, mintha nem tudnám :D ), de ennek ellenére tömött volna...

legviccesebb az volt, mikor szigorú fogyókúrán voltam és meg akarta magyarázni, hogy azért tepertőt ehetek, abban úgysincs semmi zsír. XD

2011. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig megkérdezi, hogy híztam-e. Még akkor is ha éppen fogytam vagy valami. (egyébként normál súlyom van, csak nem vagyok sovány)

Ettől függetlenül ha tehetné folyamatosan etetne.

Nem tudom miért esik jól nekik...

2011. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ő korukban még a teltebb volt szépségideál, nem a mai soványság volt a divat.
2011. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem anyám barátnője kérdezte épp tegnap, hogy nem akarok-e hízni. Belőle kitelne legalább 3 normál alkatú nő.
2011. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!