Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ez hogy anya el...

Nem ciki ez hogy anya el szeretne jönni velem?

Figyelt kérdés

Jöv. hét szerdán Graz-ban lesz életem első techno bulija, és fiatalokat hallgattak meg promó meghallgatásával.

A barátnőm szüleivel már megbeszéltük hogy el jöhessen velem, bele is egyeztek de anya félt minket pedig már 19 éves vagyok a barátnőm is 18, visznek meg hoznak minket de Ő csak úgy lenne nyugodt ha elkísérne minket.

Szüleim előtt mindig is lámpalázas voltam, ezért nem szeretném ha velünk tartana, meg különben is mit tudna egyedül csinálni, amit játszok nem szereti ez plusz indok arra hogy csak miattunk akar jönni


Hogyan lehetne dűlőre jutni vele?

Mennétek a gyereketekkel, vagy már elég nagynak találjátok és elfogadnátok az önállósságát?

19/F


2011. jún. 4. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem erős túlzás. Ennyi idősen már elég érett lehetsz, nem kéne anyudnak is veled tartani, az is csak egy olyan ország, mint a miénk, nem hinném, hogy bármi is történne veled. Főleg ha visznek-hoznak titeket. Beszéld le anyud.
2011. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Velem nem jött, csak 15 éves koromban, vagyis én mentem vele :D Ő is először ment discoba, és én is, aztán nem is mentünk többet. Mikor 19 voltam, koncertekre jártam, oda nem jött velem, de jól esett volna nagyon, fel is hívtam, hogy jó lenne, ha ott lenne, mert a kedvenc zenekara lépett fel épp. Mondjuk nekem irtó laza, fiatalos anyum van, jó vele megjelenni bárhol.
2011. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%
már felnött vagy csak ennyit mondok.
2011. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
De, ciki. Ideje elengednie a kezed..
2011. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy még felnőtt, de szerintem köthetnétek kompromisszumot valahogy, Te sokszor felhívod, vagy Ő téged, de nem megy veled.
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Frusztrált vagyok magam miatt is hogy jól játszam, és anya miatt is hogy letudjam beszélni erről

Mivel ez olyan második meghallgatás hogy élőben mennyire vagyunk jók, ezért ki sem nyithatom a számat hogy anya érdekében

A tömegbe meg nem akarom viszont látni, sok fiatal elnyomná

2011. jún. 4. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Vazz, 19 vagy, állj ki magadért, a barátnőddel mész és pont.


Vagy kompromisszum: elmegy veletek, de a buliba nem. Addig várost néz vagy feltalálja magát a szálláson.

2011. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Anyád egy mázlista! Az én fiamnak dark-metall együttese volt, és nem hogy zavarta volna, ha nem megyek el néhány koncertjükre, de meg volt sértődve miatta. Mit mondjak; iszonyat gáznak éreztem magam egy füstös pinceklubban, a feketébe öltözött tinik között. A zene finoman szólva nem az én világom; nekem ez a stihl fűrész - ütvefúró kombó nem igazán jön be.

Ez nem önállóság, vagy önállótlanság kérdése. Anyukád félt, ezen nem tudsz változtatni. És miért ne hallgathatná meg a saját fia produkcióját? Nyilván nem fog az első sorban csápolni; mondd meg neki, hogy feszélyez ha látod. Álljon valahogy úgy, hogy ő lásson téged, de te ne lásd őt.

Lazíts egy kicsit. Egy jó bulira készültök, ami biztosan jól fog sikerülni. Miért olyan nagy baj, ha ennek anyukád is a részese lesz?

2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, "nemhogy zavarta volna, ha elmegyek néhány koncertjükre, de meg volt sértődve, mert nem akartam" :-))
2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Legalább kíváncsi rád, és ez jó. Sok szülő nem tolerálja az ilyesmit. A lámpalázat megértem, de hamar túljut rajta az ember (tapasztalatból mondom). Van olyan zenész ismerősöm, aki már 38 éves, de ha a szülővárosában játszik, az anyja mindig elmegy a koncertjeire. Ez csak abban a korban ciki, amiben most te vagy. Érthető, mert önálló akarsz lenni, és ez így van rendjén. Ha tényleg nem akarod, hogy ott legyen az anyud, akkor üljetek le és beszéljétek meg - mondd meg neki, hogy lámpalázas leszel, ha ott van, fontos neked ez a fellépés, és nem akarod, hogy esetleg ezen múljon.
2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!