Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ez hogy anya el...

Nem ciki ez hogy anya el szeretne jönni velem?

Figyelt kérdés

Jöv. hét szerdán Graz-ban lesz életem első techno bulija, és fiatalokat hallgattak meg promó meghallgatásával.

A barátnőm szüleivel már megbeszéltük hogy el jöhessen velem, bele is egyeztek de anya félt minket pedig már 19 éves vagyok a barátnőm is 18, visznek meg hoznak minket de Ő csak úgy lenne nyugodt ha elkísérne minket.

Szüleim előtt mindig is lámpalázas voltam, ezért nem szeretném ha velünk tartana, meg különben is mit tudna egyedül csinálni, amit játszok nem szereti ez plusz indok arra hogy csak miattunk akar jönni


Hogyan lehetne dűlőre jutni vele?

Mennétek a gyereketekkel, vagy már elég nagynak találjátok és elfogadnátok az önállósságát?

19/F


2011. jún. 4. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak kíváncsi rád, és büszke szeretne rád lenni? Ezen is gondolkozz el...

Ami meg a bulit illeti,mondd el nekimit érzel, hogyan hatna rád, ha ott van. Ha őszinte vagy, csak zöldágra vergődtök valahogy.

Elkísérhet,nincs abban semmi ciki, amíg a buli tart nézelődhet, vagy a tömeg végében várakozhat.

Ha neki nem ciki ott lenni, neked miért lenne az? Ha már felnőttnek érzed magad, akkor viselkedj és gondolkodj egy kicsit az ő fejével is.


Szia!

2011. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor amíg neke meghallgatásod van, menjen el anyukád várost nézni :-)


ha szeretne, hadd menjen.. enyni idősen, felnőttkor felé már nem ciki szülővel ,menni... csak a 15-16évesek a lázadás korszakában hiszik, hogy az.


29N

2011. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát örülök neki, hogy van aki egyetért velem.:-))) Igazuk van, nem "kisfiú" leszel attól, ha anyukád elkísér. Éppen hogy a felnőttek szokása idővel ráébredni arra, hogy minden alkalmat érdemes kihasználni azokkal, akiket szeretünk. Szerintem évekig fogjátok emlegetni, mekkorát buliztatok együtt.:-D
2011. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!