Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a furcsa érzés? Bőv lent

Mi ez a furcsa érzés? Bőv lent

Figyelt kérdés
ez a második nap, hogy furcsán érzem magam. nem is nagyon tudom elmagyarázni hogy mi bajom. tegnap előtt volt az, hogy hirtelen mintha ledermedt volna az arcom úgy 15-20 percre. nehezemre esett megmozditani . és van egy olyan, amit nem tudok nagyon elmagyarázni. mintha nagyon furcsán látnék. olyan mintha szédülnék tágra nyílt szemekkel, és keveredik ez az egész az ájulásérzéssel. ez mi lehet?
2011. okt. 21. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes dokihoz menni vele ha sűrűn van mert valami idegi probléma is lehet
2011. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

őőőő

szorongásom van. csak félek hogy rosszabbodik. és járok pszichológushoz

2011. okt. 21. 16:57
 3/15 Christian93 ***** válasza:
Én is vmilyen idegbetegségre voksolnék. Minnél előbb látogasd meg az orvosod. Én pl. elküldenélek egy pár vizsgálatra(EEG, NMR vagy MRI...)
2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ez idegi alapon van, lehet tulzottan megterheled magad.

Muszály leszel evvel orvoshoz menni, mert nekem is volt ilyen és elhalasztottam és egy hónapig korházban voltam. Mert ráment a szívemre a félelem . Nem viccelek. Ne ilyedj meg. Pihenj sokat és próbálj meg egészségesen enni.

2011. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez van a szememmel és az ájulásérzéssel :S Szerintem is idegi alapon van, remélem elmúlik magától....
2011. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Pszichológusodnak mondtad már? Megijedni nem kell, mert jó kezekben vagy, vele beszéld meg mindenképp. Én is várom már, hogy mehessek és elmondjam a pszichológusomnak, én is járok.
2011. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és az már jelenthet valamit hogy a szívem olykor össze szokott "rándulni"? hirtelen benyilal vagy mi
2011. okt. 21. 18:13
 8/15 A kérdező kommentje:
még nem mondtam. igyekszem
2011. okt. 21. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez is idegi dolog, nekem is van ilyen, ez a szív dolog már régebb óta van, ezt én mondtam a pszichológusnak, nem mondott rá semmit... Összefügg az összes tünet, mind idegi alapon van. Azért mondd el neki, lehet, csak meg kell nyugtatnia, hogy ne aggódj, mert ha még meg is ijedsz a tüneteken, akkor nehezebb a javulás.
2011. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ha esetleg nem tud megnyugtatni?
2011. okt. 21. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!