Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet köztünk? VAlami...

Mi lehet köztünk? VAlami furcsa érzés kering bennem.

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel már 3 éve nyúzzuk egymást,ő közben eljegyzett egy lányt de elhagyta,külföldre költözött stb.Mindig egymás karjaiban kötünk ki,érzem hogy fontos nekem,és kijelenthetem hogy szeretem is.Ő is kötődhet hozzám?Vagy unalom űző vagyok neki?
2011. jún. 29. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kikoltozott kulfoldre meg szamit? Vagy futnal utana?
2011. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hétvégére hazajár.
2011. jún. 29. 19:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kell utána futnom,mert valahogy amikor rá gondolok vagy van időm akkor ott terem.
2011. jún. 29. 19:22
 4/8 Katiecatie válasza:

nemtudom ez nekem valahogy romantikus..:D

lehet hülyeség de mi lenne ha egy kis időre nem nyitnál felé, és elhalasztanád a találkozókat? nem sok ideig persze.

aztán ha nem tűnik el, egyértelmű hogy szeret:)

2011. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsónak(19:27) van igaza. Ha kicsit megpróbálsz felszívódni, de még mindig keres, akkor tuti számítasz neki.:)
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén??Ezt már 3x eljátszottam,és ugyan úgy keresett sőt volt olyan hogy ő dobta be a törölközőt 2x hogy nem megy ez neki és eltelt 2-3 hét és megint keresett!De nem akarok rá kérdezni hogy mit érez legbelül.
2011. jún. 29. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Erre csak ő tudja a választ.
2011. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félek ha megkérdezem beijed és lelép!Vagy visszautasít!Ugy érzem neki ez jó!Elfoglalt üzletember,van 2 gyereke,mellette én is be nézek néha!Nem tudom mit tegyek!
2011. jún. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!