Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire türelmes a férjetek?...

Mennyire türelmes a férjetek? Főleg a gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyem nagyon turelmes! A gyerekekkel meg kulonosen (2 nagyobb van az elozo kapcsolatabol, 15 es 9 evesek, kozos 19 honapos), 1000szer turelmesebb mint en! Emellett egyaltalan nem egy alamuszi alak.
2011. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem alapból türelmetlen. Mindig szeret mindent pikk-pakk elintézni és most nagyon szenved, hogy babával ez nem megy így. Egyébként nagyon gondoskodó, imádja a fiát és ezerféle házimunkát elvégez a napi 10-12 óra munka után.

Sokszor kívánom, bárcsak lassítana kicsit és ne akarna ennyire erőből helyt állni, hanem inkább élvezné a babázást...

2011. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél perc után üvölt és káromkodik. sokat avn velük,de nem szívből jön sajnos...:(
2011. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt írhatnám, mint az első válaszoló.

A férjem ezerszer türelmesebb, mint én, főleg ha gyerekekről van szó.

Komolyan, ilyen gyöngéd, gondoskodó apát én még életemben nem láttam és emellett az élet többi területén a legférfiasabb jelenség akit valaha láttam.

Jó párosítás, nagyon szerencsés vagyok :)

2011. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerekekkel türelmetlenebb, mint én. Keveset van velük, talán emiatt is.
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki azt írta,hogy türelmetlen,hogy bírjátok? Nem veszekedtek ez miatt? Nekem egy egy éves és egy 3 éves gyerekem van és annyira szomorú vagyok,hogy az apjuk kevés dolgot tűr el tőlük. Nehezen viseli és nem tudja kezelni a 3 éves hisztijeit,dackorszakát,és nem bírja ha a kicsi sír. Pedig imádja őket,sokat is foglalkozik velük de rögtön felkapja a vizet ha nem úgy alakulnak a dolgok. :( A poén viszont az,hogy jobban szeretne 3.gyereket mint én! Én-talán pont ez miatt-nem merem bevállalni.
2011. jún. 6. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem fogalmam sincs, azt hiszem, pont mostanában fog ez eldőlni (10 hós a babánk). Finoman próbálok neki szólni, hogy a kisfiúnk még csak baba. Még azt sem tudja teljesen, mit jelent az "én" meg az "ő", meg hogy másnak is fájhat pl. ha a haját húzza - de majd persze szépen megtanulja ezeket... és hogy este nem azért nem alszik el parancsszóra, hogy ő ne lássa a meccset.

De tényleg nehéz nagyon, mert ilyenkor meg úgy jön le, mintha kritizálnám, amikor segíteni próbál... Remélem, ez nem hat ki vagy a párkapcsolatunkra, vagy a fiával való viszonyára később.

Egyébként tündéri gyerekünk van, nem is túl pörgős egy darab, korához viszonyítva tök jól, akár 20 percig is elüldögél egy-egy játékával, főleg képeskönyvekkel és már nem is kell annyira a sarkában lenni, mert egyre kevésbé eszi meg, amit nem szabad és egyre magabiztosabban közlekedik. Apjától mégis csak egyfolytában azt hallom, hogy milyen fárasztó, és hogy a gyerek sosincs rá "tekintettel"(?!). Miközben meg önfeláldozóan 3 órákat képes vele mártírként sétálni, mert épp elaludt, és még ezer dologban segít nekünk.

Tehát ha szólok, őt bántom, ha hagyom, a gyerekünk sínyli meg, én meg csomót kötök az agyamra. Áááá... Legszívesebben elküldeném valami a "gyermekek pszichológiai fejlődése" előadással egybekötött pihentető wellness-hétvégére, amit teljesen véletlenül nyerek :)

2011. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A gyerek sosincs ra tekintettel". :)))))


Irto egy idiota ferjed van. :))))


26L

2011. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!