Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha nem szeretem a gyerekek...

Hogyha nem szeretem a gyerekeket, de igyenszem mindig kedves lenni velük, és türelmes, attól ők érzik, hogy igazából nem szeretem őket?

Figyelt kérdés
Meg a szüleik előtt is "színészkedem"? Észre lehet venni,ha csak megjátszom magam? Nem is tudom igazából, hogy nem szeretem-e a gyerekekt, vagy csak nagy mértékben nincs hozzájuk türelmem?
2011. aug. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A kisgyerekek mindent megéreznek. De azt tolerálják, hogy türelmes, figyelmes igyekszel lenni. Mert érzékenyek és toleránsak.
2011. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem őket különösebben, de velük szemben kedves vagyok. Nem szokott gond lenni, ugyanúgy elvannak.
2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom, nem csak a gyerekekkel. A 6 éves öcsém még nem vette észre, meg más se. De én nem utálom a gyerekeket, csak nem érdekelnek, meg néha idegesítenek, de nem szoktam kimutatni.
2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem vették észre, sőt, bizonygatták hogy szeretnek engem. Szégyelltem is magam..
2011. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm, aki gyerekkoromban nagyon igyekezett a szüleim előtt, meg előttem, de a saját gyerekét sem szereti valami nagyon, ránk is mindig csúnyán nézett, adta a pizzát egy magára erőltetett mosollyal+goromba tekintettel


szóval ha te is hasonlóképp viselkedsz, mint akit említettem rokont, túl nagy rajongásra ne számíts


de persze nincs is semmi gond a hozzáállásoddal, senki sem szereti a másik gyerekét

2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!