Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy jó lagzi szerintetek?

Milyen egy jó lagzi szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Magyaros. :) Akárki-akármit mond, mulatni még mindig mindenki szeret! Nem tetszik, hogy ennyire majmolják egyesek Amerikát. Szerintem a 21. század és a régi magyar szokások (melyek nagyon szépek) igenis összeférnek a modernebb zenékkel.
2011. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

A mulatós zene nagyon fontos:D a kaja:D és az együttlét:D

Amikor a végén már az örömanyák meg a menyasszony is az asztalon táncol.. ^^:') ez az igazi.

2011. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

-Nekem egy igazi lagzi mindenképp nagyvároson KÍVÜL essen valami vidékibb településen

-Igazi élő mulatós zene

-Sok ember


Ha van pénzed akkor sok embert meghívhatsz de egy igazi lagzi nálam 80-100 főtől kezdődik

2011. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan, ahol finom kaja van, csupa jó ember, jó zene és hajnalig tartó dinom-dánom :) tányértörés - söprés, cipőlopás,éjfél után menyecsketánc :)a mi családunkban bizony ilyen lagzik szoktak lenni és én remélem az enyém is majd jól sikerül.
2011. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Jó kaja,mulatós zene az igazi. Nem a fiatalok ízlésének megfelelő zene kell,hanem a többi vendégnek tetsző. A mai zenére különben sem lehet sem táncolni,sem mulatni. A csápolás és a rángatózás diszkóba való,de nem lakodalomba.
2011. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó lagzi olyan, hogy az emberek nem akarnak a végén haza menni, a zenészek a zenével leállni. Mulatás, tánc és fergeteges hangulat, amihez elengedhetetlen a jó és finom ital is. Magyar zene, cigány zene, és ne majmoljon senki senkit, mert az már nem eredeti
2011. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor a menyasszony és a võlegény ragyog a boldogsàgtól. Ahol mindenki vidàm, igen a mùlatós zene,amely igazàn fokozza a hangùlatot.
2011. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó kaja, jó zene, felszabadult, jó, családias hangulat, jó társaság, boldog menyasszony és vőlegény.

Csicsás, túldíszített nagyteremben, kötelező programok mellett, spontán vidámkodás nélkül, vigyázva, hogy végig elegánsan viselkedjen az ember, nem sokan tudják igazán jól érezni magukat.

2011. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 flora08 ***** válasza:
Saját élmény alapján: nem jó, ha nagyon "viselkedős", protokoll az egész, mert akkor senki nem érzi igazán jól magát. A másik: én személy szerint nagyon utálom, amikor a vőfély van a középpontban...pár éve voltunk egy lagzin ahol egyfolytában a vőfély pofázott és szerepelt, látszott az ifjú páron is, hogy nem élvezik az egészet. Szerintem a jó lagzi hagyományőrző (pl. zenék, ételek) de az ifjú párnak kell úgy alakítania, hogy nekik tetsszen, hiszen ez az ő nagy napjuk:)
2011. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a jó lagzi, ahol mindenki jól érzi magát.
2011. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!