Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben legyen egy 17éves lány...

Miben legyen egy 17éves lány lagzin? Csinos lány alkatilag! A lagzi szeptember elején lesz!

Figyelt kérdés
esetleg link?
2010. aug. 22. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

17 éves lány.. nézzük csak, talán ez lesz a legideálisabb a számára


[link]

2010. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmm igen,farsangra minden bizonyal!De a lagzira legkevésbé való ez szerintem!
2010. aug. 22. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy csinos egyberészes ruhában, de semmiképp se hosszú szoknyával mert az nagyon öregíti. 17 évesen vegyen minit, persze ne durván minit de térd fölé érőt!
2010. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

lagziba azért senki nem disco cuccba megy, mindenki kicsípi magát...

férfiaknak öltöny, nyakkendő, ing, nőknek kosztüm, ilyesmi...

sztem vegyél fel olyan ruhát, mint amikben évnyitóra szoktál menni (mármint nálunk évnyitóra a csajok így jönnek, ing, szoknya (nem mini) harisnya, magassarkú cipő...)

de kérdezd meg szüleidet..

2010. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
Csinos "koktél" ruha illik egy ilyen alkalomra, ne fogd vissza magad, de ne legyél nagyon kihívó, ezen az eseményen a menyasszony a főszereplő. :D
2010. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyesmit felvehetne egy 17éves a lagziba (de ne fekete,fehér vagy piros színben egyiket se):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


lényeg röviden: legyen csinos és elegáns (ne utcai vagy strandruha), lehet rövidebb,de ne legyen kint mindened, ne legyen túl kihívó.


esetleg egy bolerót érdemes hozzá beszerezni,mert szeptemberben elég változékony az idő,lehet fázni fogsz (plusz ha lesz templomi esküvő is,oda nem illik fedetlen vállal menni)

2010. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyenek tökéletesek egy esküvőre egy fiatal hölgynek:

[link]

2010. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen koktélruha.

Én egy egyszerű vonalú, elegáns, nem kihívó, színben nem rikító, nem fekete nem fehér ruhát képzelek el.

2010. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem ez nagyon tetszik:

[link]


vagy ezek:

[link]

2010. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ruhában...
2010. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!