Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne egy 60fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy 60fős lagzi? Mik a teendők?

Figyelt kérdés
Mi szervezzük a lagzival kapcsolatos dolgokat,mindent.Hova kell mennünk?Mit kell csinálnunk?Mire figyeljünk?
2011. szept. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

ha mindenből az olcsóbb megoldást választjátok, olyan 800E körül lehet majd.


első körben be kell jelentkezni az anyakönyvvezetőnél meg a templomban, aztán éttermet keresni, zenekart, fotóst, ruhát, menüt összeállítani, dekorációt kitalálni, menyatorta, virágok kiválasztása, koszorúslányokat felkérni, vendégeknek szólni, hogy tervezitek, majd meghívó-ültetőkártya gyártás, kihordás,

2011. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 60-an voltak, tavaly volt az esküvő. Amit az előttem való írt, a kb 800.000 Ft, az reális, nekünk is ennyi volt, és nem voltak felesleges dolgok. A ruhám 80.000 Ft volt, mint látod, ez sem drága (relatíve), mert voltak 200.000 ért is. Az étterembe az alkoholt úgy vittük, oké, szervízdíjat számoltak rá, de olcsóbb volt így nagykerben megvenni, mint ha az étterem adta volna. Tortákat, sütiket 2 helyről rendeltük, ahol ami olcsóbb volt, azt onnan. Nálunk az étteremnek volt zenésze, így ez is csak 20.000 volt, ha mi hoztunk volna, az 50.000től felfele kezdődik. A fotóssal mázlink volt. 65.000-t kért, előhívott kb 200 képet, be is rakta albumba, a többi 1000-et amit csinált (lehet több is talán) meg CD-n adta oda, amiről mi is tudtunk előhívatni. (Arra figyelj a fotósoknál, hogy az árban mi van benne? 80.000 Ft-ért is akadt volna, de az csak 200 képet csinál, és CD-n úgy adja csak oda, hogy ha hívatni akarsz elő, akkor az a 80.000 Ft-on felül van, és csak ő tud előhívni, mert valahogy blokkolja, bocs, de a pontos megnevezést nem tudom)
2011. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget....Nem lesz templomi esküvü,nem tudom,hogy igy olcsóbb e.
2011. szept. 8. 07:10
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A templomi esküvő nem oszt, nem szoroz annyit. Az egyháznak "kell" felajánlani pl. 10.000-et, az orgonistának adtunk 5000-et, meg a virágdíszek. Kb. 20.000 Ft volt.
2011. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm.Min lehet egyáltalán spórolni egy lagzinál?
2011. szept. 8. 10:12
 6/6 jersey-69 ***** válasza:
100%

Szia!

Sokat lehet spórolni a meghívókon, azokat házilag is meg lehet csinálni, olcsóbb, személyesebb.

Nem feltétlenül fontos videóst hívni, nálunk nem lesz. Egy esküvőn láttam azt is, hogy - mivel nem volt pénz fotósra - vettek eldobható fényképezőgépeket, (kb. 1500/db) és minden asztalra tettek egyet, és megkérték a násznépet, hogy bátran használják az este folyamán. Tök jó képek lettek a végére... :D

Teremdekor is megoldható kis kézügyességgel és csapatmunkával :D

Sok mindenen lehet spórolni, van amin nem szabad. Ilyenek pl.a virágok, kaja, ruha szerintem.

2011. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!