Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom lépten-nyomon kihangsúly...

Hugom lépten-nyomon kihangsúlyozza, hogy ő mennyivel jobb nálam, szebb (de nem a szemembe mondja), és mostmár ugy érzem itt az ideje visszavágni! Vagy hagyjam rá? De azt nem birom!

Figyelt kérdés
19 vagyok, ő 14, de már 15 centivel magasabb, 175 centi, én meg 160 vagyok. Szülienk előtt is szokta mondani, hogy milyen jó hogy ő milyen magas, jobb minthogyha alacsony lenne mint én, meg nekem az arcom sem tökéletes (van rajta egy nagyobb hiba-az orrom). A pattanásaimat is emlegetni szokta, pedig végre már kezdtem örülni, hogy már nincs olyan sok, mint régen. Mostmár erősem bennem van a visszavághatnék. Lehet, hogy gyerekes vagyok, de azt hiszem ugy fogom nézni, hogy minél előbb elmenjek otthonról. Nincs kedvem még ott is elviselni, hogy megaláznak, mert eléggé megalázó mikor folyton mutogatnak rád olyasmi miatt, amit nem te akartál, és nem te választottál.
2011. jún. 5. 13:59
 1/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá a dolgot egy kis pisis 14 éves fog nagyképűskodni egy 19 éves felnőtnek.Hagy nagyképűsködjön ráér te meg hagyd rá az egészet!
2011. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem később nem fogja ugyanezt csinálni a barátod/vőlegényed/férjed előtt.

Az ilyenekből kinézem, hogy kikezd a nővére párjával (vagy legalábbis flörtöl, kelleti magát) csakhogy megmutassa, hogy el tudná szedni.

Kis dög!

2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy kicsit gyerekes lenne, de szerintem vágj csak vissza, biztos ő sem tökéletes.

Mond neki, h lehet, h te alacsonyabb vagy, de legalább tuti nem lesz olyan pasid, aki alacsonyabb lesz nála, hisze a mostani pasik egyre alacsonyabbak, a húgodnak jó esélye van arra, hogy vele egymagas, vagy épp alacsonyabb pasit fog csak találni. Pl ezt mondhatod neki.

De legyél kicsit talpra esettebb, hiszen 14 éves lány nem lehet konkurencia egy 19 évesnek :)


És amugy neki majd csak most jön a problémás bőr korszak, egy pár hónap múlva majd az orra alá dörgölheted. A legszebb öröm a káröröm XD :D:D

2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Ébresztő. A testvéred most lett tini. A tini lányok szépek jók ügyesek, tökéletesek..stb..Szóval rendkívül idegesítőek és bunkók.. Meg a tini fiúk is. De még két év és te leszel a példaképe, ha úgy alakul lehet még a legjobb barátnője is. Mi a nővéremmel látványosan utáltuk egymást, ő discós volt én meg rocker stb Alig vártam, hogy elköltözzön.. Eltelt három év és a legjobb barátnőmmé vált, utána jöttem és most együtt lakunk. Nem szabadna ennyire kiborulnod.. Kicsi még majd kinövi.. Tudom, hogy már nem tűnik kicsinek,de attól függetlenül az, légy türelemmel.. Te sem hiszem, hogy tökéletes tini voltál..
2011. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A szépség elég szubjektív dolog ám. Nekem bőven volt nehézségem a 174 cm--emmel. Kevés fiú volt nálam magasabb, de aki meg igen, no ők az alacsony, törékeny lányokra buktak. A húgi csak verseng egy kicsit, mert már megunta, hogy mindig felnézzen rád, mint gyerekkorában.Kamaszkori normatív krízis ez nála, keresi önmagát.

Szerintem a szépség belső kisugárzás, és nem orrforma, meg magasság kérdése.

2011. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!