Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyen helyzetben...

Hogy kell ilyen helyzetben viselkedni?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem van. A kolléganőnek akinek az lenne a feladata hogy betanítson, nem vagyok szimpatikus. Ugyan segít, magyaráz, de nem adja át úgy a tudást ahogy kéne. Más kollégák viszont akikre nem vagyok rábízva azok sokkal kedvesebbek és érthetőbben segítenek. Viszont akire rá vagyok bizva ezt nem nézi hó szemmel. Nem látom értelmét hogy megbeszéljük a helyzetet, úgy látom élvezi a helyzetet, hogy rá vagyok szorulva, ugyanakkor meg nem tehetek semmit, hiszen engem nem ismernek a főnökök és nem nekem fognak hinni. Azt tanácsolták szerettessem meg magam vele, de hogy?
2011. jún. 5. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy írigykedik rád valamiért (talán fiatalabb, vagy csinosabb vagy), de az ok persze valójában mindegy is. Én az ilyen nehezebb természetű kolléganőket mindig a gyerekeikkel "puhítottam" meg. Hogy van a gyerkőc, mit csinál, jaj de szép, milyen tehetséges, stb...tulajdonképpen mindegy is, hogy mit, csak nyalizni kicsit (nem túlzásba vinni). A nők nagyon érzékenyek ám a gyerekeikre, és ez nekem mindig bejött.
2011. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő a fiatalabb tizenévvel, én az idősebb, neki nincs diplomája nekem igen, neki van nyelvvizsgája nekem nincs, amit itt használni is kellene sajnos, gyereke nincs. Nem vagyok nyalizós tipus, hányok tőle, viszont valahogy normalizálódnia kéne a helyzetnek.
2011. jún. 5. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár van gyereke, akár nincs (mert ez utóbbi is benne van a pakliban), dicsérd az eszét, az okosságát:

Hogy te mennyi mindent tudsz! Milyen okos vagy! Képes leszek én egyáltalán szerinted ezeket valamikor is megtanulni? És ilyenek!

Ha "bekapja a csalit", ahhoz hogy tudását méginkább fitogtassa, egyre többet és többet fog elmondani, csak azért, hogy lásd, ő még ennél is többet tud!!!!

2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
majd ha betanulod a dolgokat, nem leszel rá szorulva :)
2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nyalizós típus, de sajnos az ilyen kolléganőket eddig csak így sikerült leszerelnem. Az, hogy majd megismer és elfogad, hát az eddig nem jött be...Hiába hány tőle az ember, ha holnap is meg holnapután is vele kell dolgozni akkor inkább egy kis kínos jópofizás, mint a kellemetlen légkör.
2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell vele beszélned, bármennyire el akarod kerülni. Vedd ki a buksid a homokból.:)
2011. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahová, beültök valahová megisztok valamit, csináltok egy csajos estét, lehet, hogy munkahelyen kívül teljesen máshogy viselkedik.
2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Provokálni kellene, hogy csak azért is bebizonyítsa, hogy szükség van rá. Elhitetni vele, hogy nem lesz felsőbbrendű, ha semmiben nem segít.
2011. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!