Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene ebben a helyzetben viselkedni?

Figyelt kérdés
A kérdésem: Ki hogy viselkedett volna ebben a szituban? A barátom(szerelmem) bevallotta, hogy ő transzszexuális, vagyis belül ő leszbikus nőnek született. A kapcsolatunk lassan fél éves, de már több éve barátok vagyunk. Sejtettem a dolgot már régebben is, mert elég nőies volt. Nem zavar a dolog, sőt, felizgat, mivel én is biszexuális vagyok :D Azóta lányként szeretem, nőként bánok vele :) Persze ugyan úgy használjuk a hímtagját mint eddig, csak azt ő annyira nem élvezi. Nekem nagyon csodálatos vele minden perc :) Főleg, mióta nőként él :) persze a külvilág semmit nem lát, mivel nem sminkeli magát meg ilyenek, csak egyszerűen a lelke nő :) A szeretkezéseink sokkal tartalmasabbak azóta, mint eddig bármikor :)
2011. okt. 11. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
jesszus
2011. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Demszkynek már áll a pecer.
2011. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kamu.
2011. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Először nekem is fura volt. Ő 25 én 24 vagyok. Nagyon szeretem. És megismétlem: nem kamu. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, nem kell ide írni...
2011. okt. 11. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

ha ez mindkettőtöknek jó, akkor hol a probléma?

viselkedjetek úgy, ahogy nektek kényelmes, és jól esik.

2011. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
zsák a foltját:D
2011. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt leszögezném: mindez csak a 4 fal között zajlik, nem tárjuk a világ elé. Senkit nem bántunk ezzel, csak kíváncsi lennék arra, hogy ki mit gondol, ki hogy viselkedett volna, ha a párja ezt bevallja neki.
2011. okt. 11. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
"Kicsim, ez most furán fog hangzani, de én valójában egy leszbikus nő vagyok..." Nos, először is nem tudnám, hogy sírjak-e vagy nevessek. Én nem vagyok biszex, ezért nehezebb belegondolnom abba, ami nem színtisztán hetero. Bár, ha kezdettől fogva kissé nőiesnek ismerném, akkor talán nem vágna annyira mellbe a fejlemény. Mindenesetre nagyot néznék, az biztos.
2011. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: nagyon szépen köszönöm a korrekt választ! :)
2011. okt. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!