Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal?

Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés

Édesanyám miért nem csinál itthon semmit?

Tényleg ennyire lusta?

Már lassan három éve élünk úgy hogy anyám minden áron azt akarja, hogy csak az legyen amit ö akar.

Ez alatt azt értem, hogy egész nap semmit nem csinálhatunk mert ö hazajön a munkából megiszik egy üveg viskyt(Igen erre van pénze... -.-) elszív egy doboz cigit és lefekszik aludni (Na de fél kettőkor.. -.-). Ezen kívül még ami a leg idegesítőbb ,hogy legtöbbször (Ezalatt a mindíget értem) nem hazajön rögtön hanem bemegy a szomszédhoz ahol ugy szintén iszik.

Attol félünk, hogy egyszer úgy leitatják, hogy még a házat is eladja a fejünk fölül úgy, hogy még egy szoba sincs a nevén.

Sorolhatnám egész nap az ijen dolgokat ez csak egy kis részlet volt mit tehetünk? Sajnos a beszéddel már semmire se megyünk.


2011. jún. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs a nevén, nem adhatja el. Ha társtulajdonos, nem adhatja el. Ez olyan lenne, mintha te akarnád a szembeszomszéd házát eladni.

Elmenni nem tudsz? Hány éves vagy?

2011. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos úgy néz ki az anyukád alkoholista.Nem írod, hogy apukáddal mi van,veletek van-e,hány éves vagy?Sürgősen kérj segítséget vagy a nagyszülőktől,vagy az iskoládtól!
2011. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 éves fiú vagyok apukámmal nincs semmi baj ö normális anyukám álítja be úgy mintha egy szörny lenne aki semmire sem ad pénzt stb... De ez fordítva igaz. Csak nagymamám él de nem is mondtam még, hogy öt meg kizárta csak az udvarban lévő régi kis szoba, konyha, fürdőből álló lakásba tudott menni ahonnan anyám még a gázfűtést is kizáratta. Ami a legszebb, hogy a nagymamám nevén van az egész mindenség anyám meg úgy basáskodik itt mintha minden az övé lenne. A szomszéd meg minden áron unszolja, hogy adja el a lakást (A lakás egy negyede a szomszédé apum testvére adta el nekik és szerintem van esélye mert Erzsike nagyságos asszony egy iszákos ügyvédnő a saját testvérét 3 millióval verte át amikor az anyuk lakását eladta. Szép nem?)Szóval nem tudom mit tegyek már a fenyegetőzés sem segít. Egyszer voltak kint leelenőrizni mert nagymamámnak elege lett belőle hát a szomszéd nem tisztára mosta egy csomó hazugsággal.

Egyébként köszi a gyors választ.

És igen tényleg alkoholista lett és igen nagy bagó függö csoda hogy még nem drogozik.

(Amit leírtam még mindig nem minden sajnos nem férne ki 3 oldalra sem. :(

2011. jún. 5. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy az itteni gimitől inkább nem kérnék segítséget bolondok gyülekezete..
2011. jún. 5. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben fognám apámat megbeszélném vele,h tovább ez igy nem mehet,aztán behivnám anyámat is ,szembesiteném vele ,h alkoholista ,önpuztsito és csak azt fogja elérni h elzavarjátok hazulrol . Tom ,h gonosz amit írok ,de kevesebb izom kell ahoz ,h vkit megüss ,mint h szavakat formálj.....pl mikor látod a kezébe az üveget kikapni azt ugy a falhoz vágni h lukat üssön rajta ,ha meg neki áll feljem apád lerendezi .
2011. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ha ez így menne de jó is lenne...

Apám sajnos olyan, hogy nem szeret verekedni....

Az semmit nem ér, hogy kivesszük a kezéből mert átmegy a szomszédba és ugyan úgy iszik.

Viszont úgy néz ki lesz megoldás mivel ma a nagymamám feljelentette a szomszéd tudta nélkül és direkt akkor jöttek amikor nem volt itthon a szomszéd így nem tudta tisztára mosni..

Nagymamám ha minden jól jön össze a hétvégén már fel is költözik a nagy házrészbe.

Nagyon köszi a segítséget majd megírom a fejleményeket.

Egyébként már többször mondtuk neki, hogy elzavarjuk erre az volt a válasza, hogy nem zavarhatjuk el mer a ház fele az övé..(Csak tudnám mikor lett az övé amikor minden a nagymamám nevén van és mindent apum örököl tőle ha neagyisten meghal.) (O.O)

2011. jún. 6. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!