Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha két testvér...

Normális az, ha két testvér (fiú és lány) még 20 felett is "nyalják-falják" egymást?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves haverom, a húga 21 éves, mikor együtt vannak, elég gyakran ölelik és puszilják meg egymást. Nagyon közvetlenek egymással. Olyanokat szoktak mondani egymásnak, hogy "Drága kis húgicám/bátyuskám!" Náluk teljesen normális egymás megérintése, mondta, hogy néha még táncolni is szoktak. Amúgy mindkettőnek már régóta van partnere.


Nekem is van egy húgom, jóban vagyunk, semmi bajom nincs vele, de én nem szoktam őt puszilgatni, még soha nem öleltem meg, nem érintem meg, ha találkozunk/elbúcsúzunk, akkor is csak "lesziázzuk" egymást.

Mi vagyunk egymáshoz túl hidegek, vagy ők túl közvetlenek?


2011. jún. 6. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahány ház, annyii szokás. Ez önmagában még nem feltétlen baj. Ha van normális párkapcsolatuk, akkor miért ne? Szeretik egymást, testvérek.
2011. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Normális.

Szeretik egymást, és így fejezik ki.

2011. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Normális, de nekem is fura. Mi se puszilgatjuk egymást a báttyámmal, max ünnepekkor, szülinapkor, ilyesmi. Az exem is túl közvetlen volt a hugával, elégge zavart. Kimentek együtt a városba, meg strandra, volt, hogy klubban kézenfogva mentek a tömeg miatt, aztán együtt buliztak. Aztán meg hallom vissza, hogy a pasim mással volt én meg magyarázkodjak szégyenkezve, hogy áh, az csak a huga. Szerintem gáz, de van akinél természetes.
2011. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy rokonok megölelik egymást.
2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok lány, az egyik öcsém 25, a másik 19, a húgom 12 éves és imádom őket, szívesen megölelem öket mikor találkozunk, és elmondom mennyire szeretem mindegyiküket. Nálunk így megy. Jó kézen fogva nem járkálunk ez igaz, nem nem igazán érzem, hogy megfelelően ki tudom fejezni mennyire szeretem őket. Ők is szeretnek, de én ölelkezősebb vagyok :D Ők meg jó viselik :)
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az túlzás, hogy soha nem ölelitek-pusziljátok meg egymást. Ez is normális, de a normális másik véglete.
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel én nem így nőttem fel, nekünk még az is ritka volt, hogy a szülőktől kaptunk puszit, (már amire emlékszem, babakorunkba azért biztos adtak) szóval így nekem nagyon bizarr lenne és még a végén rosszra is gondolnék, amire nem vágyom.
2011. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én húgom részben ezért szakított a pasijával. Igaz, a fiúnak nővére volt.

Nem az volt a gáz, hogy puszilgatták egymást, szerintem amit leírtál, az se gáz. De ők egymás nyakát csókolgatták, a srác meg a nővére combját simogatta. Hihetetlen volt.

2011. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Na EZ nem normális, de az sem, ha gumikesztyűben sem nyúlsz a szeretteidhez.
2011. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Én 20 éves lány vagyok, a nővérem 21 éves. Mi egymás szájára szoktunk puszit adni, pl lefekvés előtti jóéjt puszi, vagy mikor elbúcsuzunk. Van, aki ezen totál felháborodik, de olyan is volt, hogy az egyik legjobb barátnőm panaszkodott, hogy neki miért nem szájrapuszival köszönök, mint a testvéremnek... Egymás kezét is megfogjuk, pl mikor átmegyünk az úttesten, ehhez szoktattak hozzá a szülők, és ez már ilyen beidegződés.
2011. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!