Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki 30éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki 30éves én 20vagyok (lány) nem rég jöttünk össze és most volt a névnapom?

Figyelt kérdés

És kaptam tőle ajándékba egy lancome hypnose parfümöt és hát nem olcsó, ráadásul két héttel utána volt a szülinapom arra kaptam egy nagyon szép órát. Nem mintha nem örültem volna neki, de ezek nem olcsó dolgok főleg úgy h még csak pár hónapja ismerjük egymást. Barátom eléggé tehetős magamat igazából egy átlagosnak gondolom, de mégis fusztrál h már ilyen dolgokat vesz nekem. :/ Pedig már beszéltem erről vele h nem kéne ilyen nagy ajándékokat vennie stb.. Most eléggé rosszul érzem magam, mert majd neki is lesz a szülinapja és vhogy viszonoznom kéne de nekem nincs fölös 10-20ezerem h vegyek neki bármit is meg az eddigi barátaimnak sem vettek soha 5ezernél nagyobb értékű dolgokat. Mondta h nem kér semmit szülinapjára mert mindene meg van neki, de akkor is :(

Mit tegyek ? Nem szoktam meg h vki is ilyen mértékű ajándékokat vegyen ?


2011. nov. 1. 13:48
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam h így akar lekenyerezni h biztosan mellette maradjak :/ ajjjjjjjjjjjjjjjjjj
2011. nov. 1. 13:51
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Inkább tanulj meg írni. *frusztrál nem fusztrál....
2011. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
jó elírtam és akkor mi van ? Esetleg teli volt az egész helyesírási hibákkal ? Nem értem az ilyen embereket mint te vagy szánalmas vagy komolyan csak sajnálni tudlak!
2011. nov. 1. 13:58
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Ne parazz, koszond meg szepen, es kesz. Megteheti, akarja adni a szep ajandekokat. O tudja, hogy Neked nincs annyi penzed, vegyel valami szepet, amennyibol tudsz. Ajandek fogat nem szoktuk nezni. Ha esetleg majd ugy veszed eszre, hogy ezzel akar lekenyerezni, azt majd meglatod, es dontesz. Minden ferfi szeret gavaller lenni, ha megteheti, foleg a mezes hetekben. Nem szoktad meg az ilyen merteku ajandekokat/ Hat szokj hozzajuk, legalabbis ettol a ferfitol.
2011. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ne gondolj egyből rosszra, ha tehetős akkor megszokta szerintem hogy körülötte ilyen értékű dolgok keringenek, biztos tudja hogy nem vagy jómódú annyira mint ő így nem is várja el hogy viszonozd sőt nem is hiszem hogy megsértődne. örülj neki hogy meglep ilyenekkel ha amúgy jól megvagytok és tudod hogy szeret és te is őt:) Ha végképp kétségeid vannak akkor beszéld meg vele hogy attól félsz ezek csak "megtartó" ajándékok.
2011. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg kellene vele beszélni, mondani, hogy zavarnak az értékes ajándékok. Semmiképp nem kell belemenned valamiféle cserekereskedelembe- ő mit, én mit/mennyiért. Mert az egész együttjárást aláássa. Olyan, mint, amikor a karácsonyi ajándékozás is átcsúszik hogy 'ő mit én jujj, én is' stb.nem ragozom, üzletbe.

Elvész a meghittsége.. beszéld meg vele.

2011. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is ilyen volt két barátom. Ők gazdagok voltak én pedig átlagos ahogy te is. Én nem vettem nekik soha semmit hiszen olcsó ajándékkal csak kinevetettem volna magam, drágára meg nem volt pénzem.

Ne érezd rosszul magad emiatt, de szerintem ha viszonozni akarod ezt vagy semmit vagy pedig drága ajándékot vegyél.

25/L

2011. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon is rosszul latod a dolgokat. Mi az hogy ne vegyen, ha nem tud dragat venni?

Szoval Te csak tartod a markodat, de Te nem adsz semmit? Tudod, ez kihatodik az elet tobbi reszere is. Ilyenek peldaul a penzert futo holgyek. Vegyen a kerdezo amit meg tud maganak engedni. Nem minden olyan draga, foleg ha veszi is az erot, hogy erdekes, meglepetesszeru dolgok legyenek.

2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lesz a legjobb hogyha tisztázom vele minél hamarabb ezt az egészet, mert engem kellemetlenül érint. Mindenképp vmivel megfogom lepni szülinapjára milyen már h ha nem vennék neki semmit vagy nem csinálnék neki semmit.



Am igen nagyon jól megvagyunk Hála Istennek :)


Am kigondoltam h mit fogok csinálni neki szülinapjára meglepem egy jó kis 3fogásos vacsival és hozzá vmi fincsi bor :)

Szerintetek jó ötlet? Vegyek ez mellé még vmit neki még?

2011. nov. 1. 14:23
 10/29 A kérdező kommentje:

FromOz "-al teljesen egyet értek ! :)


és köszi mindenkinek a válaszát ment a zöld kéz :) kivéve az elsőnek :/

2011. nov. 1. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!