Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya az agyamra megy,...

Párom lánya az agyamra megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton vinnyogó hangon beszél, mindenre rácsodálkozik, hogy "úúú de aranyoooos", kb olyan, mint egy 5 éves. Ilyen szavakat használ, hogy "cunci, muci, cukorborsó" stb. Az apjával normálisan beszél, de a haverjaival, meg mindneki mással így. Már megőrülök. És közben meg párom szülei el vannak tőle ájulva, milyen értelmes. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem bírom, már a hangjától a falra mászom, ráadásul annyi hülyeséget hord összevissza és mások meg röhögnek rajta. Hogy lehet elviselni egy ilyen embert?

35/N


2011. jún. 6. 18:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Most miért kell cseszegetni a kérdezőt? :S Úgy bírom az ilyeneket...
2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

"Teljesen megértem a helyzeted...

Sajnos muszáj még pár évig elviselni. Majd benő a feje lágya, vagy ha mégsem, hát, csak nem lakik ott örökre."


Egyelőre szerintem több joga van ott lenni az apjánál, mint a kérdezőnek. Ugyanis a férfi lánya. És egyértelmű, hogy a kérdező párja a gyermekét fogja választani, ha arra kerülne a sor. Nehogy már a gyerek legyen a hibás, mert a kérdező gyerekes és nem tud tolerálni másokat. Mintha ő tökéletes lenne. Ha én ilyen ember közelében lennék, akkor mosolyognék rajta, aranyosnak tartanám, hogy meg tudja őrizni a gyermeki énjét és nem pedig azt hiszi magáról, hogy milyne érett, meg koravén.

2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerimtem ebbe semmi nincs. Én felnőtt anyuka vagyok már de meglátok egy pipacsos rétet vagy bármi apróságok hangosan felörülök csodálkozok stb. Személyiség függő ő nyitottabb aktivabb kis dolgoknak is tud örülni. Tudod elvált apuka/ anyuka pedig csomagban jár vagy elfogadod a gyerekekkel vagy neked kell lépned.
2011. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez meg a másik. Miért baj az, hogy mindennek örül? A mai világban már kevés a vidám ember, aki meglátja az élet szépségeit, jobb lenne, ha besavanyodott lenne és depressziós? Röhej, hogy már az ilyen embereket is elítéli a sok begyepesedett.
2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

"Teljesen megértem a helyzeted...

Sajnos muszáj még pár évig elviselni. Majd benő a feje lágya, vagy ha mégsem, hát, csak nem lakik ott örökre."


Egyesek 18 éves kor után kidobják a gyereküket a fenébe.

De a gyerek 18 éves kora után is bármikor mehet az apjához normális családokban.

2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Erre Balogh Béla mantráját tudnám csak idézni: "...Ha valami idegesít vagy zavar, annak okát magamban keresem..."


Fogadd el, hogy ő ilyen és akkor nem fog idegesíteni többé...

2011. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%

Kitörölték az előzőt. :(


Szerintem annál aljasabb dolog, amit te művelsz, a világon nincs! Mi lenne, ha a lánnyal beszélnéd meg a problémát, nem a háta mögött fikáznád? Ja, a párodnak miért nem mondod ezt el így, ahogy leírtad? Gondolom, nagyon büszke lenne rád, hogy milyen "értelmes" vagy.

Ha nem tetszik a csajban valami, neki mondd, mert undorító dolgot művelsz.


Egyszerűen agyam eldobom az ilyen "emberektől" - bár a gerinctelen bunk.ó jelző jobban illene. Szánalmas, remélem, a férfi valahogy megtudja, h mit gondolsz a lányáról, és úgy kidob, hogy a lábad nem éri a földet!


Ja, 35 éves vagy? Gratulálok! A négy éves unokahúgom ezerszer értelmesebb és becsületesebb nálad.

2011. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom.:)


Mikor a részletes leírás előtt olvastam a kérdést: "A párom lánya az agyamra megy..." , arra számítottam ,hogy teljesen korlátozza az életteredet , kulturálatlan stílusban obszcén kifejezésekkel illetve téged adja a tudtodra a dolgokat, esetleg ütlegel...Ez nem kamu kérdés?:)) A párodban lehetne annyi felelősségtudat ,hogy nem enged a lánya közelébe egy hozzád hasonló infantilis nőt.

2011. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
én meg értem a kedves 35/N -t ..itt van a szomszédba egy nyávogógép..3-4 kutyával" nee !! gyere idee maradjmárrr " egész nyáron ezt halom kiabál sikitozik..anyja meg nézi..
2011. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes hogy mennyi nő beszél úgy a párja gyerekéről,mintha szardarab lenne.Persze amit ők szülnének azok tökéletesek lennének,mese habbal,merő féltékenység.
2011. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!