Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul és jófejkedik...

Miért bámul és jófejkedik ennyire? Kicsit már zavarban érzem magam.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, hetente 1x minimum átmegyek a barátomhoz az apukájával él.

És nem öltözöm kirívóan meg semmi, farmer, nyári papucs, top felgumizott haj stb.

És az apja mindig mosolyog és néz rám... sokszor olyan zavarban vagyok, az apja nem fiatal idősebb nálam úgy 30évvel, és van élettársa is.

A pasim előző csaját nem bírta, engem egyből hiv a nappaliba, hogy "gyere ülj le, dumáljunk, mi a helyzet? "


Jó érzés, de nemtudom miért néz annyira és akármit mond vagy mond a fia mindig rámnéz és figyeli a reakciómat. Amikor velem beszél mélyen a szemembe néz.


2011. jún. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet örül annak, hogy végre talált a fia egy normális csajt, vagy tetszel neki. :D
2011. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:

Amikor nem látod néz ő máshova is hidd el.


Blokkolna! :)


Tutira kicsapta már rád párszor.

2011. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül rosszra gondolni:) Lehet hogy tényleg örül hogy a fiának végre normális barátnője van! Az is lehet hogy tetszel neki.


De pl. nálunk is apa haverkodik öcsém barátnőjével.Szinte már lányának tekinti.Ha együtt utazik a család valahova ő is jön.Bátyám viszont előszeretettel figyeli a lányt, nem csak barátkozás céljából-.-'.


De a lényeg az hogy ha ez még is zavar akkor beszéld meg barátoddal!Baj nem lehet belőle.:)


19L

2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jajjj nemtetszem neki:P miért tetszenék bőven apám lehetne:D


De 7végén megyek át megint és már kérdezte hogy mi legyen a kaja amit énis szeretek, mert akkor azt főzi:O

2011. jún. 7. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:D Akkor nincs semmi baj csak családtagnak tekint:D Ne félj tőle csak meg akar ismerni.
2011. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi rosszra gondolni???Én egy pasiban sem bíznék.Attól még hogy idősebb és a fiával jársz,még be lehet rád izgulva.Ezek ilyenek.
2011. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!