Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem cikinek ha ajándék...

Miért érzem cikinek ha ajándékot kapok? Egyszerűen kellemetlen, pedig jól esik nagyon. Kicsit rettegek tőle, zavarban vagyok. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Most van egy barátom szeptember 2.án leszünk 1 hónapja együtt, de nekem szeptember 1-én lesz a szülinapom.

Tudja is hogy akkor lesz, mondogatja is hogy szeptember 1-én szülinap.Tegnap már mondta hogy a szülinapodon mindenféleképpen találkoznunk kell.

Nekem nagyon ciki ez hisz senki nem köszönt fel.Sem nagyszülők sem keresztszülők sem más rokonok.Valahogy nagyon elfelejtkeztek rólam.

Na és így ha találkoznánk szerdán akkor nem is tudom milyen lenne.

Annyira parázok.


2010. aug. 30. 10:34
 1/3 Leila3 ***** válasza:
Ne izgulj ez miatt,felesleges,pont hogy jól kell hogy essen ez neked,a srác meg rendes,és figyelmes. Köszönd meg neki,és örülj majd annak,amit kapsz. Nem kell,hogy kellemetlenül essen ez,légy természetes,és ennyi.
2010. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, örülj hogy valaki ennyire figyel rád, szeret, kedves veled.

Amúgy nekem 2.-án van a szülinapom.:)

2010. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: te magad érezed úgy, hogy nem érdemelsz ajándékot, mert önbizalomhiányos vagy, nem szereted magad eléggé. Pedig ezen sürgősen változtatnod kell, különben a párkapcsolat sem fog működni.
2010. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!