Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Zavarban vagyok amikor megkapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban vagyok amikor megkapom a gyerektartást, mert az exférjem a fizetésének a 75%-át átutalja. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem kellene ennyit utalnia, de megteszi, mert nagyon szereti a gyerekeit. Nem éhezik a maradék pénzéből se, de néha úgy érzem, hogy ő tart el, pedig én is dolgozok, és ez zavar.

Tudom, hogy másoknak meg nem fizetnek egy fillért se és az igazi probláma.


2010. jún. 23. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez legyen a legnagyobb bajod! Nem kötelességből fizet, hanem szeretetből! Háláld meg azzal, hogy a lehető legjobban neveled a gyereket! Ennek fog örülni ő is a legjobban!
2010. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jó ötlet lenne, ha valóban nincs szükség az összes pénzre a mindennapjaitokhoz, hogy nyitsz egy számlát a gyerekeknek, ahova beteszed minden hónapban a "felesleget" - így a férjed a volt férjed is láthatja, hogy a gyerkekere költöd - nekik teszed félre, és esetleg később, amikor már nem tud ennyi pénzt küldeni, csak a kötelező tartásdíjat lesz hova nyúlnod. Illetve nem kell rosszul érezned sem magad, higy a gyerkeké az a pénz.
2010. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
nyiss akkor folyószámlát a gyerekeknek, s kamatoztasd a pénzt nekik!
2010. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Örülj neki, hogy ennyit utal, valakinek semmit sem fizet az ex a gyerekek után, vagxy minimálbérre jelenteti be magát és kész, annál kevesebb gyerektartást kell fizetnie.

Ez miatt ne érezd zavarba vagy kényelmetlenül magad, mert a gyerekeknek adja, nem neked. És ezt a gyerekekre tudod fordítani, többet tudsz nekik biztosítani.

2010. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
92%
Szerintem azzal tudod meghálálni, ha annyiszor elviheti a gyerekeket ahányszor csak szeretné. Ha ennyire szereti őket, biztos jó helyen vannak nála is és nagyon örülne neki, ha nem csak kéthetente láthatná a gyerekeit.
2010. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
76%
Én úgy gondolom hogy kétesélyes a dolog... lehet hogy ezzel a húzással jó pontot akar nálad szerezni.. ergo reményt a kapcsolat újrakezdéséhez.. de azis lehet hogy tényleg a gyerekek javára szánja a pénzt...
2010. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Elképzelhető hogy van olyan pénzforrása amiről nem tudsz :)

Ez csak azt bizonyítja hogy jó a viszony kettőtök között is. gyanítom nem ő akart válni, vagy még mindig szeret téged is. Legalább mint jóbarátot.

Ez jó, nincs semmi rossz benne. Tényleg nyiss egy számlát a gyerekeknek külön, amihez nem nyúlsz.

2010. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Küld neki vissza a felesleget!
2010. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Az a pénz nem neked jár, hanem a gyerekeknek. Ezt tudnod kell. Nem téged tart el, hanem a gyerekeit, nekik pedig JÁR a gyerektartás. Ninncs miért zavarbsan lenned. Nem egyedül a te gyerekeid, hogy egyedül te tartsd el őket. Inkább örülj, hogy rendes az exed. .:-)
2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem lennék zavarban ,ha a fizetne a volt férjem,de sajnos semmi féle formában nem támogatja a gyerekeit.Örülj neki!
2010. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!