Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik olyan gyakran a...

Miért hazudik olyan gyakran a testvérem?

Figyelt kérdés

Szerencsére olyan nagy példák még nem voltak erre, de azért jobb lenne valahogy ezt megszüntetni, ha már ilyen kis hülyeség miatt is hazudik. 9 (lassan 10)éves lányról van szó


Példa:

Építettem neki valamit legóból, aztán utána megyek be hát látom nem úgy van összerakva mint ahogy megcsináltam, aztán mondom neki hogy szétesett aztán újraraktad?

-NEM

akkor nem tetszett ?

-DE Így volt

de ez nem olyan tökre máshogy néz ki

-NEM EZ AZ...


Példa 2 (rosszabb)

Nem húzza le a wc-t vagy elfelejt kezet mosni.

-Mért nem mostál kezet tiszta baci lesz minden

-Mostam


Példa 3 (szerintem hazudik)

Volt az iskolájában ilyen manusz aki évente megy oda és ilyen kristályokat árul vagy miket, és a tesóm vett 1 figurát, ami 4 éve került 500 Ft-ba, most gondolom nem gazdagodott meg ebből a figura és nem lett akciós, sőt...


-Mennyiért vetted ?

-200 Ft

-Mi van ? Biztos nem annyi 400 alatt nem is ad el semmit

-De ez 200 volt

-És honnan volt pénzed ? (soha sincs nála) De erre már nem tudom mit böffentett, gondolom vitt, ami 9 évesen nem egy előnyös dolog, hogy nem szól, és meg se kérdezi, hogy megvehetem-e (azt a szart amit holnap beejtek majd a szekrény mögé és otthagyom) ?


Szóval ti ezt hogy nevelnétek ? És én mit tudok tenni mert ugye nem az apja vagyok se anyja.

Ja meg majd persze megmondom ezeket az anyunak.


2011. jún. 7. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Füllentések ezek, szerintem nem vészes. Kicsit mintha irigy lennél.
2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
ha a gyerek hazudik, akkor azt látja otthon, hogy mindenki hazudik össze vissza mindenkinek.
2011. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

miért lennék irigy ? :)

én sok emberre irigykedem, de rá semmiféleképpen, nem egy irigylésre méltó alkat, sőt...

2011. jún. 7. 15:19
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, van is pár ismerősöm akik 24 órán keresztül szinte csak hazudnak, de épp ez az mi nem szoktunk, mert nincs miről hazudni
2011. jún. 7. 15:21
 5/19 A kérdező kommentje:
:D igaza volt tegnap egy kérdezőnek, hogy itt miért piszkálják egyfolytában a kérdezőt, meg mért szól be mindenki, na mind1 most nem leszek ideges
2011. jún. 7. 15:23
 6/19 anonim válasza:
49%
szerintem ha ezekből sok van akkor fontosabb. igaz hogy füllentések... lehet hogy egy kis hittan óra jót tenne.
2011. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
az első példák valóban füllentések, nem érdemes velük komolyabban foglalkozni. Viszont az, h úgy visz el otthonról pénzt (effektíve lop), h senki nem tud róla, az már kicsit gáz, nemde? Lehet, h csak engem neveltek így, de kicsinek azt is megkérdeztem otthon, h vehetek -e magamnak egy cukorkát/ csokit.
2011. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Ellentmondást nem tűrő alkat vagy erős kritikai érzékkel.Nem gondoltál még arra, hogy pont te kergeted bele a hazugságokba, mert mindenért veszekszel vele? Az ő helyzete sem lehet könnyű egy ilyen tökéletes testvér mellett...
2011. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Épp ez az engem is ugyan azok neveltek mint őt :) és én is mindent megkérdezek a mai napig, pedig már nem vagyok kicsi, egyébként van neki valamennyi pénze abból veheTTE de ki tudja...

2011. jún. 7. 15:26
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Vedd el a pénzét hogy az kell.
2011. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!