Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzitek úgy, hogy...

Mitől érzitek úgy, hogy igazán szeretnek, hogy "jól" szeretnek benneteket?

Figyelt kérdés
Mi az, ami számotokra fontos, vagy ami bennetek alapvető hiányérzetet kelt a párkapcsolatotokban, családotokban stb.?
2011. jún. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Én még nem éreztem, hogy szeretnének.

2011. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sokat jelent, hogy minden nap, elmondja, hogy szeret, reggel úgy megy dolgozni, hogy azt mondja, vigyázz magadra, este, ha fázok és elalszok, szó nélkül betakar, megölel. apró dolgok, de nekem fontosak. bár vannak összezördülések, de így imádom. én szerintem jobban szeretem őt:D, de ő sokkal jobban ki tudja mutatni, hogy szeret.
2011. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem az a fontos, hogy a szeretet a mindennapokban is megnyilvánuljon. A vőlegényem gyakran megpuszil, mindig kézen fogva megyünk vagy átöleljük egymást. Aztán azt is nagyon fontosnak tartom, hogy minden nap beszélgessünk egymással és megosszuk a problémáinkat.

Minden este összebújva alszunk el, egy takarót használunk csak. (normál méretű)

2011. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok:) bocsi, a család lemaradt. érzem, hogy szeretnek, általában mellettem vannak, és bár eléggé fel tud idegesíteni, hogy ha nekem ellent mondanak, viszont azzal többet segítenek, ha mindig őszinték, bár ez nem mindig tesz jót az egómnak. az esetek 90%-ában kikérem a véleményüket pont ezért. viszont szüleim elváltak, és nem is jó a viszony köztük, és sokáig elvárták, bár nyíltan nem mondták ki, hogy válasszunk. ez szerencsére nem sikerült:) úgy értem, hogy ment a harc, hogy kit szeretünk jobban, de hogy is mondhattam volna valamelyiket. most már nem szidják a másikat, inkább csak nem beszélnek.
2011. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban:

1. Sok puszi (oda-vissza)

2. Sokszor mondja: szeretlek, imádlak, veled akarok élni

3. Összebújva aludni

4. Séták és hosszú-hosszú beszélgetések

5. Jókat nevetni


Családban:

1. Meghallgatni egymást

2. Tartani a kapcsolatot

3. Kimutatni a szeretet

2011. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudom,hogy szeret a párom?

1.Állandóan kimutatja a szeretetét akár egy kis csoki ajándékkal,vagy egy öleléssel,puszival

2.érdekli hogy mit mondok,ilyenkor csakis rám figyel,még akkor is ha tudom nem éppen az én hülye álmaimat hallgatná :)

3.Képes éjjel 2-kor elmenni a patikába görcsoldóért,mert nem akarja,hogy fájjon bármim is.

4.Igyekszik örömöt szerezni nekem úgy hogy meglepetéseket gyárt.Egyik nap pizzát süt,másik nap elvisz vacsorázni stb.

5. Amikor vörös a szemem,vörös az orrom mert meg vagyok fázva,amikor magamtól is megijedek,hogy milyen silány állapotban vagyok,ő akkor is szépnek tart,és csinálja a forró levest,vagy citromos teát.

6.Amikor csak ülünk egymás mellett a csendben,és meséli a jövő terveit amiben én is a részese vagyok..

Szóval engem szeretnek,és én is hasonlóképpen szeretem a páromat..Jó érzés tudni,hogy megtaláltam a másik felemet :)

2011. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attòl érzem ùgy, hogy szeret, mert ezt a lehetô legtôbb féle mòdon pròbàlja kimutatni, ami nem kifejezetten csak arra vonatkozik, hogy puszilkodunk meg hangoztatjuk azt a bizonyos szòt!

Nàla inkàbba tettek mérvadòak, de szavakban sincs hiàny...

Elsôként, hogy nem vàrja el tôlem, hogy feladjam az àlmaimat! Ez azt jelenti, hogy mivel elég kényes hivatàst vàlasztottam, amivel nehéz elhelyezkedni elég sok bosszùsàgom van. De nem vàrja el, hogy amìg ôsszejôn az àlommelò addig mondjuk menjek halat pakolni a piacra vagy az utcàt seperjem, mert sajnos a nyelvtanulàs még mindig csak folyamatban van, bàr egész jòl haladok vele.

Abbòl, hogy a hibàimat is szereti, sôt szorkaoztatja. Semmit nem akar bennem megvàltoztatni, a személyiségembe szeretett bele nem csak a kûlsômbe, pedig eléggé bonyolult egy nôszemély vagyok!

Abbòl, hogy nem ùgy tekint ràm mint egy hàzvezetônôre, hanem kikapcsolòdàsnak érzi ha egyûtt làtjuk el az itthoni teendôket, ahol szintén egyûtt tudunk lenni, a rengeteg aprò odafigyelésre, hogy szinte olvas a gondolataimban és tudja hogy éppen mikor mire van szûkségem ahhoz hogy jòl legyek!

Ugyanez fordìtva is megvan és ha az àlommélò nem jôn ôssze rôvidesen akkor belàtom, hogy màr ezért érdemes volt megszûletni!

Mindenkinek azt kìvànom talàlja meg a megfelelô pàrt! De ahhoz nem elég a szerelem, okosnak is kell lenni!

2011. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!