Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóbb egy idősebb pasi?

Miért vonzóbb egy idősebb pasi?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és az idősebb pasik jöttek be mindig. Na nem az 50-esek, hanem a 28-30-35 évesek. Én egy 21-22 évesre nem is tudok férfiként tekinteni. Múltkor leszólt az egyik barátnőm, hogy apakomplexusom van (kb defektesnek néz emiatt) pedig attól azért egy 30 éves messze van hogy az apám legyen, és az anyagiak sem érdekelnek...Akkor vajon miért vonzóbb nekem egy 30 év körüli? Más is így van vele?
2011. jún. 7. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

nekem volt nálam fiatalabb és idősebb párom is. Egyikkel sem volt semmi probléma. Azért mert valaki fiatal még nem kell elmenni mellette,azzal a mondattal a fejben,hogy ő fiatal akkor komolytalan,éretlen és nem akarja elkötelezni magát.

Inkább azokkal a férfiakkal van a probléma akik betöltötték már a 30-at és még nincs nekik normális komoly kapcsolatuk,meg semmi ami ennyi idősen feltudnának mutatni.


Majd a 10-15 év korkülönbség 40-50 évesen fog csak gazán érződni.

2011. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Én 26 vagyok, gondolom határeset. Bejövök neked? :D
2011. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
56%
az ágyban is sokkal jobbak :)
2011. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Azért vonzóbbak, mert ők már férfiak, jobb esetben, nem gyerekes fiúk.

Engem is az idősebbek vonzanak, akik határozottak és nem kelekótyák.

2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
ahogy van a noknek 15-35 eves korig idosebb ferfi kell a vaganykodas es penz miatt majd 40 evesen ra jonnek hogy a fiatal kell es 40-60 eves korig FIATALABBAT SZERETNENEK de csak szeretnenek......ez igy megy 45 eves nonek 25 eves pali kell mert mar a ferje ki oregedett a szexbol es nem elegiti ki 45 evesen mar a penz nem szamit csak a szerszam....................... VAROM A CAFOLOKAT!!!
2011. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Teljes mértékben igazad van.

És ezért van sok nőnek szeretője,mert a férje egy kiöregedett vén fószer.

2011. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként, azt a kérdést is fel lehetne ilyenkor vetni, hogy az baj e, ha a 15-18-22 éves fiatal srácoknak a 30 éves nők mozgatják meg a fantáziájukat, és kb mikor elérik a 40-45 éves kort, akkor már vágynának egy kis 18 éves pipire, csak már nem kaphatják meg... :) Ugyebár
2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként, a nők mindig hamarabb öregszenek ki a szexből, mint a férfiak... Ezért mennek tönkre 20 éves házasságok, mert a nő már nem kívánja, de a pasi még csinálná. Na ilyenkor jól jön a 10 év korkül. Mert a nő már nem kívánja (olyan sűsűr, vagy egyáltalán) a pasi meg már nem tud teljesíteni... :)
2011. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10:13 neked is igazad van 1 reszbol de tobb az ojan amit en irtam 3 valaszal fennebb!:):)
2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én is 21 vagyok lány és a párom aivel 4 éve vagyunk már együtt 36 éves és mindennél jobban szeretem. Én azzal tudom magyarázni hogy sokkal értelmesebb egy idősebb pasi mint egy 20-on éves akinek a buli meg a pia a mindene..tisztelet a kivétel..de nem sok van:)) Szóval a koromhoz képest érett vagyok és valószínűleg Te is. Ezért kacsingatsz feléjük..:)

Amiket meg írtak h pénz stb hülyeség!!!

2011. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!