Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok egy izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok egy izmos, igényesen kigyúrt pasi már labdába se rúghat? Miért vonzóbb egy vékony srác?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat olvasom, meg hallom, hogy ezek nem tetszenek a lányoknak. (Na most azért nem a profi hardcore testépítőkre gondolok). És mért vonzóbb számotokra egy olyan pasi akinek a derékbősége egyenes arányban van a mellbőségével? Régebben (10-30 évvel ezelött) egyértelműen az volt a menő akinek vékony dereka, vastagabb mellkasa és széles válla volt.

A válaszokat előre is köszönöm.

Kort is írjatok legyetek szívesek.:)


2009. júl. 14. 18:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Az arányosan kidolgozott izmokkal semmi baj sincs!Én nagyon is szeretem,ha széles válla van a srácnak,olyankor jó odabújni.Szeretem azt is,ha van haja a srácnak,nem tudom miért,de valamiért ehhez az alkathoz mindig tüsire vágják vagy teljesen kopaszra a fejüket,és ezzel tűnnek nagyon izomagynak.Egyébként bejön :) 25/L
2009. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

mostanság divat, hogy a lányok és fiúk között ne legyen angy különbség, ezt látni a divat modelleken is, hogy miért azt én sem értem.

Igaz én sem szeretem a túl izmos fiúkat, szeretem ha egy fiúnak szép a felsőteste, de tényleg legyen inkább gizda, minthogy kkora karja legyen mint az én combom. nem tudom miért, de ez így tetszik. :)

16/L

2009. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem az a vonzo, hogy vekony, hanem, hogy intellektualisan egy hullamhosszon vagyunk. Lehet, hogy en vagyok tul szuklatokoru, de en meg egy olyan kigyurt pasival sem talalkoztam, aki szabadidejeben Dosztojevszkijt olvasott volna. En az izmokrol nem tudok beszelgetni, mert nem erdekel.


19L

2009. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Régen a férfiak dolga a nők védelmezése volt. Most egyre több a bűnöző, egyre több a nyílt utcai verekedés, késelés, a nők bántalmazása. Igen, tudom, hogy ez intelligencia és belső kérdése, DE egyszerűen ha meglátok egy nagyon izmos férfit az utcán nekem nem az az első gondolatom, hogy de szexi, hanem, hogy remélem normális ember. Magyarul félek tőlük, egészen addig, amíg nem tudhatom, hogy rendes és megbízhatok benne. De ez nem pár óra. Számomra sokkal aranyosabb és vonzóbb, ha nem kockásak az izmai, hanem olyan átlagos, természetesen erős. Nem arról van szó, hogy egy vékony srác fogyókúrázik meg fel se tud emelni egy súlyt, hanem alkatilag ilyen, ettől függetlenül lehet erős, lehet jó kondiban, és ezáltal szexi is. Tapasztalat. Nem tehetek róla, én ilyen vagyok:)
2009. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
79%
Nah látod ezt énse értem...egy lány nem érzi magát jobban egy kigyúrt fiú mellett? Sokkal nagyobb biztonságba van mint egy vézna mellett...Nem azt mondom, hogy 150 kg Vörös Zolinak kell lenni de azért egy 40 bicepsz minimum :) 18/F
2009. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Mármint, hogy bocs, én lány vagyok, azt hogy ilyen vagyok arra értettem, hogy nekem ez jön be:)

előző

2009. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én is így vagyok, mint az előttem hozzászóló.

Az én barátom is izmos, régen evezett, nagyon szép a felsőteste és a hasa is, izmos a karja, szerintem ennél több nem kell, nyamiiii :D Ami természetellenesen nagy, az nekem nem kimondottan tetszik, de inkább az izmosabb fiúkat részesítem előnyben, mert róla valahogy jobban el tudom képzelni, hogy megvéd(:

20/L

2009. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

"Miért vonzóbb egy vékony srác?"


hát aki egésznap gyúr és nézi magát a tükörben, az már szinte lány. egy kapcsolatban meg elég egy, az pedig én leszek.

l23

2009. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Az én párom régen versenyszerüen uszott, meg jártas küzdősportokban:)Nem egy hajszálvékony emberről van szó:)

Szerintem egyátalán nem néznek ki jól a mai fiatalok, a gatya lenn lóg a seggükön, az övtáska a térdükön, vannak cirka 40 kg-osak:S!szerintem gáz:S

2009. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Az igaz, hogy nem tudok az orosz irodalomhoz sokat hozzáfűzni, egyrészt nem is tetszett, ezért nem is érdekelt..:D De felőlem beszélgethetünk az atomfizikáról, az informatikáról, sőt otthon vagyok a biológia és a tudomány eggyes részein, még helyesen írni is tudok. Szóval nem minden izomagyú hülye. Most én is kopasz vagyok, főleg azért mert így könnyebb szárítani hajmosás után.
2009. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!