Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik? 11L Szerintem...

Miért hazudik? 11L Szerintem örülhetnének, hogy képesek gyermeket nemzeni. Sokan mit nem adnának ezért.

Figyelt kérdés

Kb. 6 éve szeretnék egy öcsikét/hugicát.Nagyon régóta kérem anyát,hogy legyen.Ő egyébként baby sitter,de dolgozott már bölcsődében,most éppen dadus.Szóval nagyon szereti a gyerekeket.Észrevettem,hogy a hálóban a fiókban mindig van óvszer,aztán felkutattam a a kukát és tele volt használttal. :(

Én is nagyon sokat tudok a gyermekekről,mert már 4 évesen jártam vele házakhoz babát őrizni meg a bölcsiben is sokat besegítettem.Tehát megkérdeztem anyut,hogy lesz-e tesó.Erre azt mondta,hogy ők nem tervezik majd a természet és a sors ezt eldönti.....és mégis védekeznek....szerintem örülhetnének,hogy képesek gyermeket nemzeni...sokan mit nem adnának ezért....


2011. jún. 7. 20:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Bocs a végét kétszer írtam :P
2011. jún. 7. 20:26
 2/52 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nyilván azért védekeznek, mert nem tervezik. Egyáltalán, Te minek kutatsz a szüleid hálószobájában, meg a kukában?

Gondolom megvan az oka, hogy miért nem akarnak még egy gyereket.

2011. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek volna, akkor leglaább 20 tesód lenne.


Amúgy meg ha ők nem akarnak gyereket, akkor csak miattad nem fognak csinálni.

2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Oké,de akkor miért mondja anya,hogy a természet eldönti és,hogy lehetséges?
2011. jún. 7. 20:29
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem fogják az orrodra kötni, hogy óvszert használnak. Szerintem inkább fogadd el a döntésüket, ők tudják jobban hogy milyen az anyagi és érzelmi hátteretek.
2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha az óvszer kiszakadását belevesszük nem hazudik :D
2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
94%
Biztos te is örülni fogsz,ha lesz pasid és anyukád kutatni kezd nálad,hogy vajon lefeküdtél-e már vele,vagy hogy hányszor...gondolkozz,mielőtt cselekszel...meg nehogymár te akarj anyukád testével rendelkezni,na meg a pénztárcájukkal...az eszedbe sem jutott,hogy nem lenne pénz még 1 kistesót felnevelni???Tudod te mennyi pénz???
2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát a koton kiszakadhat, baleset lehet.

És azért oké, hogy valaki szereti a gyerekeket, meg esetleg még te is segítenél, de tudod, milyen sok pénzbe kerül eltartani és felnevelni egy gyereket?

Egyébként meg tényleg ne kutakodj a szüleidnél, nem szép dolog.

2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
DE AKKOR MONDJÁK A SZEMEBE,HOGY NEM TEHETJÜK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 7. 20:31
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Én is nagyon szeretnék kistesót,nagyon rég óta,de én mindent megbeszélek az Anyukámmal és megkérdeztem tőle hogy miért nem lehet,ő elmondta.Van egy bátyám aki gond nélkül született,de nálam már vérátömlesztést kellett csinálni,ezen múlt az életem.Ha lenne még egy gyereke Anyukámnak akkor lehet hogy nem élné túl vagy fogyatékos lenne.Kérdezd meg anyukádat hogy miért nem lehet?(Ja és bármit is szeretnél ők felnőttek magán életük van,nem hinném hogy neked az ő szobájukba kéne kutakodni...)12/L
2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!