Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én örülök az életnek?

Csak én örülök az életnek?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem be a 39 évemet.

Az ember a születésnapján mindig elgondolkodik,hogy jól él-e,jól döntött bizonyos kérdésekben,mi az ami kimaradt vagy nem kellett volna átélnie.

Én is elgondolkodtam.Voltak az életem során rossz döntéseim.Voltak fájó időszakok,és voltak olyan események amit sosem bántam meg..Ma végül is rájöttem,hogy ebben a rohanó,elkeseredett,indulatos világban én boldog vagyok.

Boldog vagyok,mert egészséges vagyok,mert van egy csodás fiam akire büszke vagyok,aki tisztességes felnőtt ember lett.Boldog vagyok,mert egy csodálatos férfi mellett élek.Örülök,hogy a 2 testvérem akik a világot jelentik nekem egészségesek,és jól megvannak.Hogy fontos vagyok nekik.

Nem vagyok gazdag ember.Soha nem voltam Amerikában vagy Európán kívül.Igazából külföldön sem voltam sok helyen.Mégis örülök annak,hogy ahol voltam azt láthattam.Nincsenek drága cuccaim,de végül is nincs is szükségem rá..Valamiért elégedett vagyok avval amim van..

Nincs diplomám,nincs jogosítványom,és nyelvvizsgám,mégis boldog vagyok,mert ezek nélkül is úgy élek ahogy mindig is szerettem volna..

Bocsánat,hogy leírtam,de olyan jó érzés nem csak panaszkodni hanem örülni az élet apróbb örömeinek..

Köszönöm,hogy elolvastátok..


2011. jún. 7. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

:) Pozitív ember... :)


Egyébként én is boldognak érzem magam, leszámítva 1-2 kis apróbb problémával. Családommal, párommal jól megvagyunk, a munkahelyemet is szeretem (ritka az ilyen :D)


Jó éjszakát

2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Boldog születésnapot!:)

örülök,h azt olvashattam,h van,aki örül!:)

2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, Boldog Szülinapot!:)

Nagyon jó érzéssel olvastam a soraidat. Szeretem a pozitív embereket. Múltkor én is egy pozitív élményt írtam ki az egyik kategóriában. Ne csak a rossz legyen mindig elötérben:)

Még sok ilyen boldog évet kívánok neked!

2011. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Vadas Barbara ***** válasza:

Boldog születésnapot kívánok önnek! :) Isten éltesse sokáig.


Én is boldog vagyok! :)

2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a jókívánságokat.Tényleg mindig csak a rosszat halljuk szinte mindenhol.Itt is,a tévében,a buszon,a boltban.Néha azon gondolkodtam,hogy vannak emberek akiknek lételemük a panaszkodás.Én szeretek mosolyogni,és örülni.Egyszer élünk,és szeretném az életemet teljes egészében boldogan leélni. Nem is olyan nehéz így élni..
2011. jún. 7. 22:00
 6/19 anonim ***** válasza:

Isten éltessen Kortársam. Én számszerint ugyanezen az eseményen ez év áprilisában estem át. (1972-es pasi vagyok)

Bennem is volt egy efféle érzület, mint politikusoknál az évértékelő, ha már a következő szülinap egy újabb "X" lesz, az ember csak számot vet az eddigi életével.

Azt nem mondom, mert utópia lenne, hogy a mai eszemmel nem lenne több dolog is, amit másképp csinálnék, ha most kerülhetnék abba a döntési helyzetbe. De összességében én is hasonlóan érzek, mint a kérdező. Nekem volt anyagilag jobb időszakom is és volt egy-két kimondottan extrém vágyam, ami teljesült és ezzel nőtt az irigyeim száma, de magam sem vagyok egy nagyon nagyravágyó.

Amit viszont így, a 40 felé lépdelvén nehezen él meg az ember az az (nem tudom Kérdező, Te hogy vagy ezzel?), hogy lélekben 20 vagyok, testileg 30 valamennyi(nek néznek), de a tény a 39. Hogy mit tegyek azokkal az átéletlen dolgokkal, amiket már 20 éve át kellett volna élni és kimaradtak? Nem sok ilyen van, de az ember csak nem akar nevetségessé válni sem, de frusztráltnak lenni sem.

2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
jo neked es orulok hogy van ojan ember aki tud orulni valaminek;) rolam a szuleim nem mondhassak hogy ugyes vagyok vagy iesmi mert egy k0cs0g f@@XXX vagyok es huje lobanekony idegbeteg mindenen felhuzom magam nem beszelek szepen nem joovk ki szinte senkivel nem koti le a figyelmem semmi nem erdekel semmi nem tudok orulni kulonosebben semminek ja fogok orulni a vakacionak
2011. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vadas Barbara minek "tetszik magázódni"? :) A netes kommunikáció formája a tegezés!
2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

nagyon örültem a hozzászólásodnak ,mert én most épp elég nagatív vagyok.

Most hogy elolvastam, kicsit elgondolkodtam, és rájöttem, h tulajdonképpen nekem is sok mindenem megvan, és az egyik legfontosabbal,a barátommal épp most vesztem össze.

Ezt olvasva nagyon megbántam, most azon gondolkodok, hogy engeszteljem ki.


Köszönöm!

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

:)


23/F vagyok.


Tudod, egyszerűen alig ismerek valakit aki ilyen állásponton lenne mint Te. Ma szinte senki sem tud örülni annak, hogy egyáltalán felkelt a Nap, hogy tud pl járni... Idegen az embereknek a hála érzése. Szinte kivétel nélkül csak a múló örömöket, szórakozást kergetik akiket látok ahelyett, hogy egyszerűen észrevennék: a boldogság itt van most is bennünk. Én is boldognak hiszem magam már egy ideje, de amolyan fekete báránynak érzem magam mikor a korosztályombeliek jobb kocsikól, szebb lakásokról, külföldi utakról, rosszabb esetben valami terror támadosokról, celebekről meg politikáról beszélnek sokat és gyakran mintha ezek lennének az élet...


Bízok benne megőrzöd ezt a lelkiállapotodat amelyben most vagy :)

Örülök hogy megosztottad velünk a gondolataid.

2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!