Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Többi lent

Most mi lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

A volt párom mélyen vallásos. Már a kapcsolatunk alatt is nagyon fárasztott ezzel. Idöközben eljegyzett. ( addig örültem még nem láttam a törött gyürüt, persze nem kaptam másikat még akk sem ha kerek perec kimondtam , h ez bunkóság volt töle ).kisebb hazugságok voltak, de nem vészesek. Sajnos sokszor nem tudtam vele megjelenni a viselkedése miatt.. ( sajnos nem voltak szülei ) hiába mondtam neki h ne igy viselkedjen akkor is mint egy gyerek ( ja és 22éves ). A vallásosága... én is vallásos vagyok de nem ennyire: neki csak Isten a fontos, öt szolgálja.( ezt ki is jelentette. ) most probálunk kibékülni és azért mondta le a "kibékülös randit" mert be kelett neki elöbb mennie a gyülekezetbe és utána sietett anyukájához. mondom akk engem csak leráztál volna... akkor én hányadik lehetek a sorban, már el sem merem képzelni. volt olyan hogy egyedül hagyott és 2 orát vártam együl a sötétben még ö gyüliben volt, de nekem nem merte a szemembe mondani h oda megy pedig könyörögtem neki h csak 1 orát várjon velem ( akor pont oda ért volna.. ) Tudom h szeret, mert mikor szakitottam vele sirt. most is kaptam töle sms-t amiben megerösitette. kérdeztem töle, h mikor találkozhatnánk anyival letudta, h otthon van munka. és még ami nem jo, h pár hét mulva megy ki külföldre.

L19


2011. jún. 8. 00:51
 1/7 anonim válasza:
47%
hmm van egy haverom szintén 22 éves és ő is ennyire vallásos,neki is azaz állítólagos nem létező istenség a legfontosabb,de én sem tudom őt erről lebeszélni,de mondjuk neki nincs párkapcsolata ha lenne azért fontosabb lenne szerintem neki a barátnője mint egy ostoba vallás,hát az mindenesetre nem túl jó jel,hogy holmi istenségek fontosabbak neki mint te.
2011. jún. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vallásos, és Istent szolgálja? És közben hazudik? Őőőő.... Valahol van itt valami képzavar. Ezen kívül, így viselkedik veled? Újabb képzavar. Vajon Isten mit szólna ehhez?!

Én nem akarnék ilyen emberrel lenni. Arról nem is beszélve, hogy inkább társfüggőnek tűnik ezek alapján, mint szerelmesnek.

2011. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind a ketten éretlenek vagytok nincs élettapasztalat, szerintem jegeld azt a házasságot mert egy ilyen pali mellett hamar válás lesz a vége. A házasságok nem romokban lévő macerás kapcsolatra épülnek. Párod egyértelműen gyermekded lélek /anyuka, gyüli/ aki nem tudja mit akar. Vannak érzései és talán szeret a maga módján csak épp nem tudja hogyan egyeztesse össze a barátnőt, a gyüli na meg anyukát akinek úgy néz ki nagy befolyása van a fiúkára. Te itt csak harmadik lehetsz és 19 évesen emberismeret - pláne pasiismeret - nélkül ne akarj olyan gyorsan férjhezmenni akármilyen romantikus is mert a házasság komoly intézmény ahol szerepet játszik az értelmes kommunikáció és problémamegoldási kézség. Ő szerethet éppen csak nem eléggé a pasik rettenetes nagy színészek /persze mi nők se vagyunk angyalok :-)/ az meg egy másik eset hogy nem szeretik elengedni ami az övék. Kell a kapcsolat csak úgy ahogy nekem tetszik a lány véleménye nem számít. Na hát nála ez van nem tudja irányítani ezt a kapcsolatot de kísérletet se nagyon tesz rá úgy jó ahogy van csak te maradj csendben. Ne kaparj ilyen görcsösen utána jön majd egy határozottabb és figyelmesek. Ez a kapcsolat nem érett egy házasságra.
2011. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nos, nem akarok házasságot. már a gyürüt visszaadtam.


köszönöm a válaszokat

2011. jún. 8. 01:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj, nehogy akarj tőle bármit is ezek után. Minden fontosabb, mint Te? Ha ki akar veled békülni, akkor te legyél az első, ne a gyülekezet...
2011. jún. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő ragaszkodna hozzád, hogy mi okból, azt már a többiek leírták.

DE ha téged idegesít ez a pasi, akkkor miért kellene együtt lennetek? Talán nincs több a világon, hogy ne válogathatnál?

2011. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyülekezte ,anyuka,munka,ezek kifogások.
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!