Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetõségem lesz New...

Lehetõségem lesz New Yorkba költözni a bátyámhoz a nyáron. Menjek, ne menjek? Félek.15/L

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert nem tudom, ott milyenek az emberek. Én nagyon szeretnék menni, de akkor itt kell hagynom a szüleimet. És hogy fogok ott iskolába járni? Hogyan készüljek fel? 15/L
2011. nov. 4. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szüleid mit szólnak a dologhoz?
2011. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
bazzeg, neked az a legnagyobb gondod?? én összeverném a két kezem ha ilyen lehetőségem lenne!!!!! és te ezen agyalsz?? hát te hülye vagy
2011. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Gondolom a batyad szponzoral.En Kanadaban lakom,nem tudom,ott hogy mukodnek ezek az ugyek!

Angolul beszelsz? Nekem vannak magyar ismeroseim,akiknek a gyereke semmit nem beszelt angolul es jart iskolaba. Azt mondta az anyuka,hogy a gyerek meg nem nagyon erti az angolt ,csak ul az oran. Hamar megtanulsz ,ha nem tudsz. Szerintem menj! Lass vilagot! Fiatal vagy!

2011. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Amerikaban is rengeteg a bevandorlo! Kanadaban nagyon segitokeszek az emberek,szerintem New York-ban is,de majd az amerikai magyarok tobbet tudnak segiteni!

Ne felj!:)

2011. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az iskolától félek nagyon. Tudok jól angolul, az osztályból én vagyok az egyik legjobb, versenyekre járok, viszont nem tudom, ott hogy érteném meg pl. a matekot. Hamar megszoknám vajon a nyelvet? Ha megyek, akkor hogyan tudnék felkészülni az iskolára? Ha most 9.-es vagyok, ott hányadikos leszek jövõre?
2011. nov. 4. 16:56
 6/21 anonim ***** válasza:

Menj! De azt tudd, hogy ha kint teszed le az érettségit, itthon nem fogadják el. Az utolsó évet újra kell járnod itt és magyar érettségit kell szerezned.


Láss világot. Én nem bántam meg, hogy eljöttem Mo.ról. Ráadásul olyan orszgába aminek a nyelvét nem beszéltem :)

2011. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért az ottani matek nem olyan gyilkos mint az itthoni, 9.es tudással szerintem jó leszel végig.


Menj, jót fog tenni, csak ne züllj el:) Vigyázz magadra és maradj észnél. Ja és sok a patkány.

2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én mennék a helyedben
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

En is azt kérdezném a szüleid hogyan fogadnak?

En a helyedben érettségi utan mennék és ott kezdeném az egyetemet. Lehet a szüleid nagyon hianyoznanak még ebben a korban.

2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget!Ha van egy alap nyelvtudásod,akkor arra könnyen tudsz majd építeni.A suli eleinte biztos,hogy kicsit nehéz lesz,de szerintem hamar be fogsz illeszkedni.

Ha nekem lenne ilyen lehetőségem,biztos,hogy nem gondolkodnék rajta,hanem belevágnék.Te még nagyon fiatal vagy,előtted az élet és külföldön sokkal több lehetőség kínálkozik mint itthon!Sok szerencsét!

2011. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!