Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy egy férfi agresszív és bántalmazó?

Figyelt kérdés

Nem akkor, amikor már benne vagy a kapcsolatban, hanem előtte, amikor még találkozgattok és ismerkedtek.

Honnan, milyen jelekből lehet azt látni és megérezni, hogy ez egy agresszív, bántalmazó ember, aki szavakkal ne adj' Isten tettekkel bántani fog.

Gondolom senki nem mutatja ki a foga fehérjét egy randin, de biztos vannak ennek jelei.


Ti mit gondoltok erről?

Mik lehetnek a jelek, amik vészcsengők, hogy ezzel az emberrel inkább ne kezdjük, mert agresszív lesz a kapcsolatban.


2011. jún. 8. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

meg attól is, hogy milyen részegen. akit részegen nem lehet elviselni, azzal jobb nem összeállni :-P


de szerintem inkább az ilyen mézesmázos bűbájos típusokból bújhat elő az állat...

2011. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

de a verbális nem feltétlenül jár fizikai agresszióval... a párom is ilyen, hamar felhúzza magát, felemeli a hangját, sokszor türelmetlen (igaz, ha baja van, azonnal megmondja, miért és mitől),


mégsem agresszív a szó negatív értelmében és soha nem bántana. és onnan is tudom, hogy ha nagyritkán bulizunk és többet iszik a kelleténél, akkor aranyosra issza magát, és tündérien bűbáj lesz (nem is láttam még ilyet előtte, más embereknél... sok férfi ordít részegen vagy akár becsiccsentve is, meg hangoskodik, na azt utálom).


(de annó előre meg is mondta, hogy ilyen típus, nem árult zsákbamacskát.)

2011. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
küllemről is meg lehet ismerni az agresszívakat. felhúzott a szemöldökök, mert uralkodó szellem van bennük, kicsi, torz a pofájuk. de fél év járás után úgyis kibukik, hogy agresszív vagy nem egy faszi. főleg ha iszik is, ha elkapja a gépszíj, akkor is agresszív
2015. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Itt találsz infót: www.sorsunk-jovonk.hu/csaladon_beluli_eroszak_felismerese.html

Illetve a www.nokjoga.hu oldalon.

2016. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem mostani a kérdés, de számomra is aktuális, mivel a volt pasimból is kibukott az agresszió, aztán végül én idióta nem léptem az első pofonnál le, és kissé eldurvult már a végére a helyzet.. Igy utólag visszagondolva azért vannak előjelei, pl. amit már említettek itt egy páran, a nyájas viselkedés (ez nála is megvolt), vagy pl. azt tudnám mondani, hogy ahogyan az anyjával bánik úgy fog egy idő után veled is.. Hát ő az anyjával is egészen agresszívan és bántóan viselkedett mindig, bár ő erre mindig talált igazolást, pl. ilyeneket dumált mindig mikor számon kértem rajta, hogy miért beszélt így az anyjával, hogy rászolgált meg hasonlók... Akkor nyilván már sejteni kellett volna, hogy velem is ilyen lesz egy idő után... De hát naiv voltam, és elso kapcsolatom volt.. Aztan a nőkről alkotott vélemény, pl. sokszor k...zott le lányokat, minden különösebb ok nélkül, elég kritikus volt a női nemmel, de persze ő tökéletes volt.. Aztán mindig az ő baja, problémája volt a nagyobb, az enyém mindig eltörpült, én voltam mindig a kis elkényeztetett, meg sokszor volt, hogy bár ő állítása szerint viccnek szánt dolgokat, de elégge megalázóan beszélt rólam a barátai előtt.. Szóval ezek mind-mind... Illetve mikor elhívtam családi ebédre akkor is ott hisztizett, hogy én nem vele foglalkozok stb.. Ja meg ezek a dolgok is, pl. elmentünk bulizni, többször előfordult, hogy valakivel balhézott, egyszer majdnem össze is verekedett... Szerette szidni a női nemet, előttem sose voltak tartós kapcsolatai, és mindig a sz..mét nők hagyták ott... (ez is tipikus szerintem így utólag, hogy nyilván ha mindenki otthagyta akkor valószínű valami oka csak volt hogy mindig őt dobták ) Akkor hangulatingadozások, minden kis piszlicsáré ügyön felhúzta magát, neki nem tetszett semmi, pénzügyileg is elég irigy volt, sőt még néha az én tárcámban is turkált hogy én mire kóltóm a saját pénzem... Szerintem azért ki lehet az ilyeneket szúrni már egy-két hónap után. Aztán mikor elmentem vele először randizni, állítólag otthon felejtette a pénztárcáját.. Szerintem ez is elég gáz így visszagondolva, és ezek után még az elején el is gondolkoztam, és majdnem le is mondtam a második randit... Így visszagondolva bár megtettem volna, de nyilván azért az ember nem gondolja egy találkozás után senkiről, hogy aztán majd eljön az idő amikor megpofozza és stb.. Tuti recept szerintem nincs, de az is lényeges hogy várni kell, hogy pl. ha veszekedtek akkor hogyan reagál mielőtt akár összeköltöznél vele vagy ilyesmi. Ja még egy dolog eszembe jutott, hogy amikor ő jött hozzám a szülői házba, akkor viszont mindig teljesen az ellentéte volt, mézes mázaskodott, meg nyájaskodott. Anyámnak már az elejétől nem volt szimpi, talán ő már sejtette akkor hogy ez csak színjáték. Ja meg pl. a végén mindig ilyeneket mondott, hogy nekem a kis visszahúzódó csajnak hogy kinyílt a csipám, mert nem szetette ha megmondtam neki a véleményem, ami persze nem egyezett az övével... Kb. ennyi, sajnos van tapasztalatom a témában.. Remélem valamit azért segít, és mindenkinek azt tanácsolom, hogy amint kicsit is agresszív lesz a pasitok, akár csak verbális szinten, fussatok amerre láttok, mert az ilyenek nem fognak soha változni, csak még rosszabb lesz a helyzet :(
2017. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!