Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyámügyön lehet láthatás kérni?

Gyámügyön lehet láthatás kérni?

Figyelt kérdés
Menyem ellenszegül,és nem enged az 5 hós unokám közelébe!Igaz én semmibe veszem menyemet,mert számomra Ő senki.Nem keressük egymás tárasságát,mert ő nem akarja soha sem azt amit én akarok.Már fiam mikor bemutatta azóta nem szimpatikus a menyem.Amióta megszületett az unokám határokat szab,mikor mennyit maradhatok,mikor láthatom a kicsit.Mennyi jogom van ahhoz,hogy láthassam a babát?Szerintem túlzottan szereti a kis unokámat,és a fiamat,ezért is akarok a gyámügyre menni!
2009. márc. 20. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit lejjebb kéne adnod önmagadból. A gyerek nem a Tied, hanem az övék! Ha normálisabb lennél, biztos ő is máskép állna hozzád, nem gondolod? Annak meg inkább örülnöd kéne, hogy szereti a fiad, nem?
2009. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha a maga számára a menye egy senki akkor az unokája is az?!Ő félig a menye,nem?Már nem azért de a volt anyósom pont ilyen volt mindenbe beleszólt,meghatározta miket csinálhatok a saját gyerekemmel.Volt lehetősége gyereket nevelni,ha jól sejtem.Én sem engedném a gyerekem közelébe.Mellesleg a bíróságon igényeljen láthatást.Ha már minden áron meg akarja hurcolni a fiát és az állítólag szeretett unokát.
2009. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Boszorkany, pffff...

Nyomorult fia, es a meny! Isten segits az ilyen boszorkanyoktol mint maga!

2009. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mért egy nagymamának semmi joga nincs?Attól én szerethetem unokámat,ha a menyemet ki nem állom!Meg mondtam fiamnak én csak a babát akarom,és őt látni.
2009. márc. 20. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán több tiszteletet érdemel a NŐ akit a fia választott párjának,a NŐ, aki gyereket szült s fiának. Ha szeretni nem tudja, kiváncsi lennék mi okból? A tisztelet kijár neki is, ahogy magának is mint nagyszülő. Ilyen gondolkodással, hogy várhat el bármit is a menyétől? Tönkre akarja tenni a fiát? Vagy szét akarja őket szekirozni! Ne tegye! Szálljon magába!!!
2009. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nagymama! Válaszolva a kérdésére, a gyámhivatalnál rá lehet kérdezni erre a láthatás dologra, mert létezik ilyen, hogy "nagymamai láthatás". Szerintem ebben a kérdésben inkább a Bíróság a komolyabban illetékes. Az más kérdés már, hogy miért állítja, hogy a menye egy senki...stb. Erre kíváncsi lennék. Mert lehet, hogy oka van, hogy tiltja Öntől az unokát. Hozzáteszem, hogy amit Ön szeretne az láthatás...semmi több, tehát nem viheti el. Főleg, hogy egy 5 hónapos baba nem megy az anyja nélkül sehová. Ha még meg is kapja a hőn áhított láthatást, és a menyének kötelező lesz beengedni és megmutatni, az még messze nem jelenti azt, hogy fel is veheti stb. Megnézheti..mondjuk 1 órán keresztül nézze. Ennyi. Kérdés, hogy Önnek ér-e az egész ennyit, vagy magába száll és próbálja normálisan megoldani a helyzetet.
2009. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még kifelejtettem, hogy szerintem egy anyának az a legfontosabb, hogy szeressék a gyermekét. Gondolom ez a nő a fiát boldoggá teszi, hisz még gyermeket is szült neki. Ezen kellene elgondolkoznia és nem gyűlölködni. Főleg, hogy már az első pillanattól kezdve utálja...pedig még csak nem ismerte.
2009. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak kamu kérdés volt, hogy nem ír kommentet a kérdező?
2009. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Vagy megfogadta a jó tanácsokat és magába szállt?
2009. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Komoly kérdés volt!Ez nem kamú duma!

Sajnos ilyen a mi életzünk.Én is szégyelem,hogy így alakult.De ha szeretném láttni az unokám kénytelen vagyok lépni.Nem hinném,hogy a gyereknek valami köze is lehetne a kettőn viszályhoz.szerintem Ő csak egy eszköz menyem részéről,hogy megtorolja,hogy ő sem kedvel engem.Igaz én irányi tani akartam életüket,és sokszor beleszóltam bevallom,és ez neki nem tetszett.Most az a probléma,hogy én szerettem volna többet jönni a kisunokhámhoz de Ő nem engedi,csupán azért mert van nekik is magán életük.De én nem hozzájuk megyek ha nem a babához.

2009. márc. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!