Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki nem tud...

Van olyan ember, aki nem tud elmenni a párjával nyaralni, nem anyagi okok miatt? Sok a munka.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen, én!

Remélhetőleg holnap dolgozom én is végre és augusztusba lenne a görögországi út. Párom nem képes egy évet halasztani vele sajnos, mert makacs, mint az öszvér, pedig nincs foglaló se, mert kempingbe mennénk autóval, az se érdekli, hogy a tengert sose láttam. Pedig azt a pénzt egy évre simán leköthetné, hogy el ne költse és jövőre ugyanúgy el tudnánk menni!

22/N párom 20/F

2011. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A mezőgazdaság már csak ilyen, nyáron (és ősszel és tavasszal) nem lehet csak úgy itt hagyni mindent. S ha belegondolok, még ha el is mennénk, közben azon agyalnánk, vajon itthon rendben van-e minden, öntöznek-e rendesen, megy-e a meló úgy, ahogy kell.
2011. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is nyaralás, ha úgy vagyunk kint a kertben, hogy nem dolgozunk :)
2011. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
18:52: Szakits.
2011. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van, pl. a mezőgazdaságból élők többsége.
2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én párom szakács. Vele se olyan könnyű megoldani. Pláne ha mindenki 2 hét szabit kap nyárra, neki meg csak 7 napot adnak...
2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mezőgazdaság
2011. jún. 8. 20:17
 8/21 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem ,nagyon nehéz, amikor egy napra elmegyünk a strandra és végig telefonálja.
2011. jún. 8. 20:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Úristen... rakd ki, ez az ember nem találj az egyensúlyt a magánélet és a munka között... GÁZ
2011. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért ez nem így van, hogy rakjam ki, meg hagyjam el. Szeretjük egymást. Valami megoldást keresnék, bár nem olyan egyszerű, az biztos. De nem lehetetlen
2011. jún. 9. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!