Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a saját keresztneved?...

Tetszik a saját keresztneved? Eddigi tapasztalataim szerint nem sokan vannak akik elégedettek a nevükkel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 Darcy01 ***** válasza:
92%
Nekem nagyon tetszik a sajátom, úgy érzem, hogy illik hozzám. Szerintem szép és elegáns magyar név, amelyet lehet becézni, de azért egy felnőtt nőnek is jó.
2011. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem, csak a becenevem. Anita vagyok, Fanitának, Faninak, Fanikának becéznek( F betűs bezetéknév), még általánosból maradt így, mikor 2 Anita volt az osztályban. Már 23 vagyok, de még mindig így szólítanak legtobben. Ezt szeretem, különleges és szép. Gondolkoztam már, hogy mikor férjhezmegyek, megváltoztatom az Anitát is Fanitára( nem tudom, hogy lehtséges-e)
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is tetszik a sajátom^^ én meg olyan embert nem ismerek, akinek ne tetszene a sajátja:)
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
95%
nekem nagyon nem tetszik, mikor megkérdeztem anyumat, hogy miért ezt adta a válasza az volt, én is kibírtam te is kibírod. Ugyan az a keresztnevünk.
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
94%
Én még ált.suliban utáltam, mindig is az akkori legjobb barátnőm neve tetszett jobban, de mára megbarátkoztam vele, nem változtatnám meg...
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretem a nevem...Renáta ...nem szép név...
2011. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Hajam égnek áll mikor így szólítanak,ami elég sűrűn van sajna!
2011. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
80%
Én is Reni vagyok, de nekem tetszik
2011. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Én Franciska vagyok...nem szeretem :)
2011. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
81%

Anyósom Mária, de annyira utálja a nevét, hogy középsuli óta mindenhova Katit ír - amit nem értek hogy hogy gondolja, mert hivatalosan nem változtatta meg a nevét XD

Én Alexandra vagyok, egész jól kijövök vele, viszont ami az én kedvenc nevem, az a Kleó :) Nem szokványos, de nekem szépen cseng :)

2011. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!