Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a saját keresztneved?...

Tetszik a saját keresztneved? Eddigi tapasztalataim szerint nem sokan vannak akik elégedettek a nevükkel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
A Violetta pedig nagyon szép név! Két ismerősömet is így hívják. Tetszik a Letti, mint becézés.
2011. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Tényleg szép név a Violetta
2011. jún. 12. 22:35
 63/70 anonim válasza:
En Dorottya vagyok,es ki nem allhatom a nevemet.
2011. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Nem tetszik... nagyon nem!:D ...de Apunak is ez a neve, azért kaptam meg én is.


(nem írom le, a nickem úgyis elárulja XD)

2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Igen nagyon tetszik!:) Melinda
2012. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim válasza:
Az én nevem Virág. Szeretem, mert nem túl gyakori, bár már most találkozok egyre gyakrabban Virágokkal, nem is szeretem :D Szerintem különleges, és nagyon illik hozzám. Régen nem szerettem a becézéseit ( Viri, Virdzsi ), mára viszont imádom, ha így hívnak :)
2014. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Igen. Zita vagyok.
2020. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Vanda vagyok, és tetszik. De azt utálom és gyerekként is utáltam, ha becézték Vandácska, Vandus, Vanduska. Égnek állt tőle a hajam. Főleg, ha olyan tanárok és rokonok csináltak, akik képtelenek voltak érteni a szép szóból, és elfogadni, hogy nem bírom a gügyögős változatait, csak az eredetit.
2020. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Antónia vagyok, és egyszerűen ki nem állhatom ezt a nevet. Természetesen jó, hangzik a vezetéknevemmel és a második nevemmel is, azonban egyáltalán nem illik hozzám, szerintem túl rideg és férfias a hangzása, ráadásul becézni sem lehet normálisan (a családom Antinak hív, a barátaim Antónak, volt úszástanárom Toncsi mamának [1-4. osztály!], de néha szoktak Tónizni is, suliban meg próbálom rászoktatni az embereket a második nevemre, nem túl sok sikerrel). Máglyán égetném, aki kitalálta ezt a nevet. :D


17/L

2020. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Én Katalin vagyok és UTÁLOM a nevemet.
2021. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!