Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a saját keresztneved?...

Tetszik a saját keresztneved? Eddigi tapasztalataim szerint nem sokan vannak akik elégedettek a nevükkel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Hűűű Patrícia, nekem kislány koromban volt egy játékbabám, és őt hívtuk Patríciának. Annyira megszerettem (a babát és a nevet is) hogy ha egyszer lesz egy kislányom (márpedig nagyon remélem lesz) akkor tuti azok között a nevek között fog szerepelni, amik esélyesek lesznek. Csak tényleg a Patti névvel nem vagyok én sem kibékülve, de amúgy jó név :)
2011. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
Alexandra vagyok, ilyen formában nem tetszik egyáltalán, de kb születésem óta mindenki Szaszának hiv, azt szeretem :-)
2011. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

Szintia a nevem!Nekem nincs bajom vele!

De viszont egy olyan országban élek ahol nem gyakori ez a név és általában megbotránkoznak rajta!:)

Eddig 2szer szültem,egyszer operáltak és a dokik mindég fel voltak akadva a nevemen!De tetszett is nekik,bár számukra nem volt szokványos!(szerbek)

2011. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
77%
Összeszámoltam így hirtelen,14 Szintiát,Cintiát ismerek.Igazából sosem tudtam mi a különbség a kettő között,mert a Cintiákat is Szintiának ejtik.
2011. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

Az én nevem Carine, szeretem, bár van, hogy nem tudják helyesen kiejteni.

Mi a két nagyobb lányunkkal vagyunk bajban, mindkettejük Lili...

2011. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
Judit vagyok, és szeretem. De csak így, hogy Judit, és így is szólítanak.
2011. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
72%
Én Dorottya vagyok, és nagyon szeretem a nevemet... mást nem is tudnék elképzelni :).
2011. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
00:59 vagyok... és Dorka a becenevem, imádom. Viszont nagyon pipa tudok lenni, ha Dóriznak... ami elég gyakran megtörténik, mert egy csomó ember nem ismeri a Dorka becenevet, és automatikusan Dóriz azután is, hogy huszadjára is elmagyarázom, hogy az Dorka. Nem szeretem egyébként sem azokat a neveket, amikben hosszú ó van nem a végén, főleg, ha megnyújtják, hogy Dóóóóóóóóri... brrrrrrr... ja, meg egyik tanárom régen Dotyizott, hát, az sem a szívem csücske, fujj. Egy dilis barátnőm meg sorra gyártja a beceneveimet, amiket CSAK tőle viselek el (Dorkermorker, Dotyolínó, Dotymusz)... :P
2011. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
01:05 de jót nevettem,annyira édesek ezek a becenevek!
2011. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

nyah, én vagyok itt az egyetlen Noémi?


furcsa, régen nem szerettem, mostanra imádom :D kb senki más nincs az ismeretségi körömben ilyen névvel :D

passzol a vezetéknevemhez is, mert annak is "i" a vége :D jó kimondani. csak utóbbit rohadt nehéz leírni. szopok miatta eleget :D


no de visszatérve: nem változtatnám meg a nevem, igaz kb csak azok hívnak így, akik nem ismernek olyan jól.

közeli jó barátok és ismerősök mind valami becenéven szólítanak, aminek semmi köze a polgári nevemhez :D

2011. jún. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!