Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 3 éve ismerek. Mondhatni hogy jó barátok vagyunk. Pár hónapja észre vettem, hogy másképp viselkedik velem. Mások azt pletykázzák hogy szerelmes belém, de ő ezt tagadja. Azt mondja hogy csak baràtok vagyunk. De olyan dolgokat mondd meg tesz...hogy azt mondta hogy egyik nap azt álmodta hogy megcsókoltam, aztán másnap meg hogy együtt voltunk, simogattam meg csókolgattam, de ezeket csak akkor mondja el ha van benne...józanon meg távolsàg tartó. Tegnap is amikor együtt voltunk bulizni és haza fele megálltunk kicsit beszélgetni akkor nagyon sokszor megölelt meg megfogta az arcom és puszilgatot, meg felhozta megint az álmát és azt mondta hogy nem ellenkezne ha bekövetkezne...teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit akar töllem és hogy józanon miért olyan távolság tartó? Szerintetek? Mit érezhet? Több ez mint barátsàg? 22/L
2011. okt. 31. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

ölelgetett?csókolgatott?szal...csajok,az,ijen,patká...ok,jönnek,be,nektek,

az,ilyen,szeretethiányos,bulis,b..ik.

2011. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem valószínűleg szerelmes beléd, és csak akkor van bátorsága elmondani ha iszik egy keveset, biztos kicsit félős. beszélj vele erről amikor józan, de ha te nem akarsz tőle semmit, inkább vedd nem meg történtnek, ne bántsd meg, ki tudja mióta él benne ez és hogy mennyire mély.
2011. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!