Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Pestre járok fősulira és van egy csaj,2 évvel idősebb nálam.Van palija,most költözik össze vele.Iszonyat jól elvagyunk a csajjal,tökre hasonlítunk egymásra,mindig elbohóckodunk.De egyre többször érzem úgy,mintha közelednénk egymáshoz.Nem feltétlenül nyílt dolgokra gondolok,csak úgy szurkáljuk (szóban:D)egymást,mint mikor két ember tetszik egymásnak,mondhatni mint az oviban. Meg ha megyünk valahova,belé szokott karolni,mindig csipked,nem durván,hanem olyan aranyosan.És mindig úgy köszön el,hogy "szia Drága".Ez talán nem is lenne feltűnő,csak senkitől nem köszön el így.Mit érezhet irántam?


A választ előre is köszönöm


2011. okt. 15. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A meleg barátjának tekint
2011. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy ribi és veled kezdeget!!!
2011. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
véleményem szerint a legyünk barátok kategoria a nőstények képesek arra hogy elhiggyék hogy csak tök jó "barátok" vagyunk és nem figyelnek arra hogy az ilyen megnyilvánnolásuk mint h beléd karol v szia drága számodra jelentéssel birhat. irtad h barátjával össze költözik hát ez elég egyértelmü h komoly kapcsolatuk van helyedben visza fognám a dolgokat nehogy a barátja féltékenykedjen és baseball ütővel várjon
2011. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen stílusú lányok. Mindig közel kerül hozzájuk valaki aki azt hizi ezek jelek és szerelmet vall, a csak meg nem is érti mert ő nem is...

Több ilyennel is találkoztam, az elsőnél beszivtam, a másik két ilyem barátnőmnél már felismertem ezt a stílust és mindkettőjükkel évekig jóban voltam úgy hogy haverként kezeltem őket. Aztán egyszer csak elmaradt a napi szintű kapcsolat, biztos találtak is maguknak mást :)

2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem örülnék neki,ha a barátnőm,akivel összeköltöznénk,így viselkedne egy másik sráccal...
2011. okt. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!