Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anya velem?

Miért ilyen anya velem?

Figyelt kérdés
Én is ott voltam Lengyelországban. Sokan sírtak értem (de nem nagyon sérültem meg) CSak anyám ment el röhögve beszélgetni a szomszédba( Ezt a barátnőm mesélte aki mellesleg ott sírt az árokban. Mellesleg nemrég összevesztünk és azt mondta h hülye vagyok meg már nem tud kicserélni amúgy se kellenék senkinek stb. én erre azt mondtam h akkor nem fogok hozzászólni errre csak annyit mondott h nem érdekli mert addig se kell semmit se vennie nekem. Pedig a nővérem minden héten vehet valamilyen ruhát az öcsém mindig kap valamit ha anya kecsón van ( Ez kb heti2-4 alkalom) És ne apróságokra gondoljatok.!!! Pl múlthéten 3500 ért kapott pörgettyűt.
2011. jún. 9. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ebből nem értek semmit, bocsi.
2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg értelmesen...semmit nem értek én sem:S

Mi a fax volt Lengyelországban,a szomszéd hogy jön oda???Barátnőd az árokban..nah te aztán tudsz fogalmazni basszus:S

IDIÓTAAAA:S:S

Tanulj meg irni ba..meg!!!

2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hu hát én azt vettem le, hogy voltál Lengyelországban és valami történt veled(baleset?)És anyud meg kiröhögött, vagy , nem érdekelte az egész, Nem?És barátnőd látta ezt, mert barátnőd aggódott érted és sírt.Anyud meg kivételezik nővéreddel. De leírhatnád érthetőbben is. De mindenesetre elég furcsa anyukád van, ilyet mondania, hogy nem tud kicserélni amúgy se kellenél senkinek. De milyen pörgettyű? Valami játék? Vagy mi?
2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem a lengyelországi buszbaleset, ahol gyerekek voltak a buszon?
2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem is a buszbalesetre gondol. De én valahogy úgy érzem, hogy ez egy újabb kamu kérdés, sajnos egyre inkább elszaporodnak...némelyeknek nincs jobb dolga.
2011. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lefordítom: Én is ott voltam Lengyelországban, amikor a baleset történt. Sokan sírtak értem, de anyám a szomszéddal beszélgetett vidáman. A barátnőm az árokban sírt, ahol anya beszélgetett a szomszéddal, és ő mesélte nekem. Mellesleg összevesztünk anyuval, és azt mondta, hogy hülye vagyok, nem kellenék senkinek. Mondtam anyunak, hogy amiért így beszélt velem, nem szólok hozzá, de őt ez nem érdekelte, hisz eddig sem gondoskodott rólam. A nővérem mindig kap új ruhákat, és az öcsém is.
2011. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg már nem tud kicserélni?Ez mi?
2011. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu és igen a buszbaleset bocs de nagyon ideges lettem És azért fogalmaztam furán
2011. jún. 9. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát... nem bántásból, hanem komolyan mondom, de ha a fejed is beverted, akkor menj vissza az orvoshoz, mert valami nagyon nem stimmel a fejedben. Ennek az egésznek nincs értelme amit leírtál, szóval valami gebasz van. A problémát meg még dekódolva se értem.
2011. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!