Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszik velem anya?

Miért veszekszik velem anya?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, nem lógok, nem iszok, eddig buliba is csak egyszer voltam. Jól tanulok, idén fogok érettségizni, tovább szeretnék tanulni. Anyától ki kell erőszakolni egy puszit, vagy hogy megöleljen, és egyéb más dolgok. De pl. mással jobban elvan. Régebben - kb. egy fél évig - gyakran járt a "legjobb" barátnőjéhez, annak van egy fia, 8 éves és múltkor is mikor elmentünk vacsorázni velük, akkor simogatta meg szépen elbeszélgetett vele. Mindenkivel el tud beszélgetni, de zavarja ha hazajövök és elkezdek mesélni neki, hogy mi volt suliba - mikor már öt perce mondom, tök érdekes dolgok, akkor leállít, hogy ne beszéljek már annyit.
2011. okt. 18. 15:43
 1/10 A kérdező kommentje:
a kérdés inkább, hogy miért ilyen anya
2011. okt. 18. 15:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért ideges, mert kezdesz felnőni, és stresszeli magát, hogy hamar kirepülsz a fészekből. Az én szüleimnél is volt egy ilyen időszak, de mára elmúlt :)
2011. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok szulonek tobb turelme van mas gyerekere, mint a sajatjara.

Mikor beszelgettek, az o nyelven beszelsz, vagy a mai szlenggel?

Valami bantja ot, kerdezd meg hogy mi.

2011. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Próbáltál már beszélni vele adologról? Tudom sajnos nem mindig segit :(, mert nekem is vannak problémáim anyával, és hiába mondtam bármit úgy is az övé volt az utolsó szó, de egy probát megér :). Mióta ennyire higed feléd? Amúgy tényleg lehet ez egyfajta anyai reakció, igy probál eltávolodni tőled, hogy késbőbb könnyebb legyen. És tavaly végeztem a gimivel, de anya képtelen "felnőttként" kezelni :(.
2011. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Vagy mert ronda vagy, nem bírja hogy egy disznó a lánya stb.. ez is lehet az oka! és pontozzatok le de simán meglehet-.-
2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Az is lehet, hogy anyud féltékeny rád, amiért neked ennyire jól megy minden, meg hogy te ilyen jókislány vagy. Lehet, hogy neki nehezen ment a tanulás. Vagy problémásabb volt az élete.
2011. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem beszéltek egy nyelvet. Más korosztály vagytok, ő tele van a saját gondjaival, s te is csak fárasztod őt.


Szerintem mondd meg neki, hogy hiányzik az anyukád...!

2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont fordítva van: A drágalátos kisfiamnak az a baja, hogy túl sokat törődöm vele; nem szereti ha puszilgatom, ölelgetem. Hát ki a fene érti ezt?
2011. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát olyan az anyád mint az enyém!

A saját testvéremmel sem beszélgethetek,ha a lekvárt nem a jó polcra teszem akkor aznap szobafogság!!

2011. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia,édesanya vagyok és sajnos én is kerülök olyan szituációban,amit nagyon megbánok.Rengeteg dolga van egy anyának,tudom ez nem mentség,de jó esetben csak nyolc órát dolgozunk egy nap,neveljük a gyermekeinket,gondoskodunk a kajáról,rendről,tiszta ruháról,próbálunk a férjünk kedvére is tenni,szóval tényleg teljesítünk ezerrel,hallgatjuk a teljesítmény orientált főnökünket,idegeskedünk ezerrel.Sajnos a nap végére annyira elfáradunk és akkor kéne a legtürelmesebbnek lennünk,hiszen életünk értelmeivel akkor lehetünk együtt,ez a türelem nem mindig sikerül.Én ilyenkor bocsánatot kérek a lányaimtól,van,hogy még sírógörcsöt is kapok,hogy a fenébe,megint rajtuk töltöttem ki a mérgemet,pedig eszem ágában sem volt.Iszonyat érzés,hogy a fene vigye el!!!!Olyankor átölelnek,rögtön rájönnek,hogy azért ők is hibásak voltak egy kicsit,rájövünk,hogy rossz napunk volt és kölcsönösen megszeretgetjük egymást.Az utána nagyon jó!Az ember a hibáiból tanul,nincs tökéletes emberke!
2011. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!