Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Ha kapok az egyik iskolás anyukájától ruhát, amit a lánya hordott, egyel alattam jár a csajszi.. Gáz ha azt fel veszem sulira is amik jól néznek ki, itthonra szoktam használni csak őket, mert cikinek érzem hogy iskolába van a csaj akitől kapom.. Szerintetek ciki?
2011. jún. 9. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem nem ciki, szívesen adják neked oda és azért, hogy hordjad is.
2011. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki. nem mindenki gazdag.
2011. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok ilyen szűk látókörű
2011. jún. 9. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!Én is így voltam és nem volt ráírva a ruhára hogy kié volt és használt.Én nagyon örűltem az ilyennek,mert új ruháim lettek!:))Ne szégyeld egyáltalán!:))
2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki,kicsit sem!!!

Nekem is rengeteg rucim van anyum főnöknőjétöl és

annak a lányátol!Nincs abban semmi ciki!:))

2011. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó :- ) Csak annyira féltem hogy, mi van ha beszól hogy, az az övé, vagy ilyesmi!
2011. jún. 9. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem sem kell szégyenkezz amiatt ,hogy kaptál ruhákat.Főleg ,hogy tetszik is és jól néz ki...

2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazán nem tudom elképzelni, hogy olyan ruhákat más nem vehettt volna, mint amiket kaptál - igy honnan tudhatná, hogy ezek az övéi voltak?

De egyébként sem hiszem, hogy ilyen megjegyzést tenne.

2011. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha szívesen adták biztos, hogy nem fog beszólni ilyeneket. Ne idegeskedj ezen.
2011. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha az a lány értelmes, akkor még örülni is fog, hogy tetszenek neked azok a ruhák, és hordod őket. Gyerekkoromban mi is adtunk ruhát másoknak, soha eszembe nem jutott volna ezt nyilvánosságra verni vagy beszólni a viselőnek. Most meg barátnők között csereberéljük el megunt/sosem használt a ruháinkat, és ha valakin épp egy olyan darab van, ami a másiktól származik, akkor csak annyi a beszólás: Jó a rucid!:D
2011. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!