Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy valós-e...

Honnan tudjam, hogy valós-e amit gondolok vagy sem?

Figyelt kérdés
Én olyan ember vagyok aki szeret mindent kielemezgetni. Az emberi kapcsolatokat is. És vannak olyan emberek akik fontosak nekem, és fontos, hogy szeressenek. Csak az a baj, hogy a sok dolog mellett ami arra mutat, hogy kedvelnek, mindig találok valamit teljesen az ellenkezőjére utal. És ezek a dolgok tényleg megtörténnek, szóval nem én képzelem oda csak abban nem vagyok hogy biztos, hogy helyesen értelmezem. Emiatt állandóan csak gondolkodok... Folyton érvelek az egyik, majd a másik mellet. Igazából nem önbizalomhiányosnak gondolom magam, inkább gyakorlatlannak, kevés emberrel kerülök közeli kapcsolatba. Mondjuk nem is akarok olyan sokkal, de a meglevőkkel hogy tudnám megváltoztatni ezt a szokást?
2011. jún. 9. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs azzal ha elemzel

csak nem ártana mellé könyveket olvasnod, hogy értsd az emberi kapcsolatokat/érzelmeket/stb


jelen esetben, hogy ellentmondásos a szeretet, erre válaszom: aki szeret az is tud utálni néha.

2011. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mit olvassak? Én imádok olvasni úgyhogy ezzel nincs gond de ott is az van, hogy melyik könyvnek lehet hinni? Amúgy nem arról van szó, hogy azt érzem utálnának, hanem hogy attól félek nem érdeklem őket, vagy unalmas vagyok.
2011. jún. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!