Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor gondolok a szakításra,...

Sokszor gondolok a szakításra, de ha belegondolok, hogy külön életünk legyen rossz érzés fog el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szereted?

Csinálj egy mellette/ellene listát,hátha segít a döntésedben.Mindenre van megoldás!

2011. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jól értem? Van, hogy eszedbe jut "de jó lenne élni kicsit kötöttségek nélkül, bulizni, nincs kinek elszámolni, élni az életem"


Aztán meg a másik pillanatban "Fúúú, de rossz lenne nélküle, nem lennének a megszokott kis dolgaink, rossz lenne mással látni, vagy nem tudni róla stb..stb.."


Így érzel?

2011. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, inkább úgy hogy " Elegem van már mindenből, nem erre az életre vágytam, egy helyben toporgunk, sosem lesz lakásunk, fontosabbak a barátai, stb stb". A másik verzió az stimmel.
2011. szept. 27. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:

ha úgy gondolod mindezek ellenére rossz lenne nélküle, akkor az úgy is lenne.


Viszont, ha már a szakításon gondolkozol valami megtört benned, amit nem szabad hagyni, hogy elfajuljon.


Nem lesz lakás, saját élet. Ha ez az élet a másik fél "nemakarásából" adódik, akkor ott bajok vannak.

Viszont, ha anyagi okokból, vagy tanulmányok miatt, de mindamellett szeretettel van irántad, akkor el kell fogadni a jelenlegi helyzetet. (bár nem tudom mennyi idősek vagytok)

2011. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a megszokás miatt vagy vele? Más férfi nem kelti fel az érdeklődésed? Nem lehet, hogy attól félsz, hogy egyedül maradsz?
2011. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő 30, én 24 éves. Nincs más férfi az életemben.
2011. szept. 27. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
úhh ez durva mintha a saját kapcsolatomról beszélnék hha van kedved beszélgetni írj privátba 18/l
2011. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez volt párommal...vagyis exemmel....igy tengtünk-lengtünk...végül szakitottunk...lassan 2 hónapja ennek :) szerettem de a külön töltött idő rádöbbentett hogy már csak megszokás volt...most h egyedül vagyok jöttem rá igazán milyen is az élet:D ennél jobb nemis lehetne :)
2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a megoldás, hogy két hétig ne találkozz vele. Utazz el egyedül, v. barátnőddel, anyáddal, v. vidékre nagyinhoz, amit tudsz. És akkor ott távolról világosabban látod a dolgokat. Ha nagyon arra a következtetésre jutsz, hogy ez így nem megy tovább, és inkább szakítasz vele, még utoljára adjál neki ultimátumot, mondd el, hogy te szeretnél ha valamit tenne a közös életetekért, ha nem, akkor elveszít. Esetleg észhez téríti, de nem biztos.
2011. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, sokáig nem tudtam, mi a fene legyen. Abszolút nem illünk egymáshoz, más életmód, más végzettség... amiről azt hittem, nem számít, de mégis... Amit én elképzeltem, végigvittem, dolgozom azt ő lehurrogja, kinevet érte, még csak nem is az, hogy megtűrné. Mindenbe beleköt, egoista...

Azt hiszem, a megszokás miatt voltam vele eddig is, az állandó programok, közös barátok, közös kocsi..

Már eldöntöttem, hogy véget kellene érnie, viszont most, hogy érzi a végét sír, könyörög, hogy ne... én pedig nem tudom :( voltak jó dolgok, de teljesen elszívja az energiám, nem is akarok vele találkozni, elveszi az összes kedvem...

2011. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!