Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek a nap hátralev...

Hogyan töltitek a nap hátralevő részét, ha csúnyán összevesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve lakunk együtt. Sokszor összekapunk, általában 25-30 perc múlva ki is békülünk. Tegnap csúnyán össze vesztünk (anyagi dolgokon), ő pedig összepakolt pár holmit, és hazament a szüleihez aludni. (Ő bántott meg, nekem lett volna okom megsértődni).

Reggel hazajött, lezuhanyozott, majd elment munkába. Nemrég beszéltünk telefonon, azt mondta nem tudja, hogy itthon alszik-e, de vacsorázni és tiszta ruháért mindenképp hazajön. Nem akarok még jobban összeveszni vele, de mégsem tűrhetem, hogy egy kisebb probléma után bebújjon anyuci szoknyája mögé.


2010. márc. 11. 14:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Milyen aranyos,hogy azért vacsorázni hazamegy:)

Én a helyedben, miután hazaért leültetném, hogy megbeszéljétek a dolgot. Normálisan. És ha pozitívan végződik ,azért azt is említsd meg, hogy örülnél neki, ha a közeljövőben ilyen történne, nem egyből hazarohanna,hanem megpróbálnátok együtt megoldani. Természetesen ezt is szépen csomagold.

2010. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Tegnap is kértem, hogy maradjon. Üljünk le, beszéljük meg és oldjuk meg együtt a problémát. Nem, ő inkább megy a szüleihez. (Tényleg ott volt, felhívtam reggel az édesanyját)
2010. márc. 11. 14:55
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
hát ez igen érdekes. mi az, hogy ő a hibás, mégis rögtön csomagol és hazamegy, majd közli másnap, hogy azért tiszta ruháért visszamegy meg persze vacsorázni, de nem valószínű, hogy ott alszik. erről gyorsan szokasd le, különben egész életedben ha együtt maradtok, bánhatod, hogy nem tettél semmit. szerintem is azt tedd, hogy amint hazaér ültesd le és beszéld meg vele a problémát. szépen, higgadtan, normálisan. de ha hajthatatlan, akkor menjen csak. max irj neki egy sms-t, hogy mennyire csalódtál benne főleg, hogy megbeszélni sem akarja. de ha normálisan reagál, akkor azért néha- néha tehetsz neki megjegyzéseket a viselkedésére, hogy legközelebb ne hazaszaladjon aludni, hanem üljetek le beszélni, vagy csináljatok olyan dolgokat, ami külön-külön van. amikor mi öszseveszünk, akkor is otthon vagyunk, én főzők, vagy ilyesmi ő meg járkál vagy dolgozik. aztán 1-2 nap és megbékélünk valahogy. mindegy ki kezdeményez, de azért 1-2 nap után már muszáj megbeszélni.
2010. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
bocsi. mármint mi az, hogy te vagy a hibás. ő nem néz magába ilyenkor? előző voltam
2010. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen nem áll készen a veled való kapcsolatra. Ha ez nem változik a jövőben, akkor ennek a kapcsolatnak annyi.
2010. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
68%

mi még sosem veszekedtünk, pedig 5 éve vagyunk házasok :) nem tudom, milyen az...de arról hallottam, hogy alapszabály, hogy nem szabad haraggal lefeküdni. próbáld meg vele ezt ma vacsi után tisztázni. NE közben! én is harapok, ha evés közben zaklatnak :)


én egyébként nem ítélem el a viselkedését egyértelműen, mert nem tudom, mi volt a vita tárgya, így azt sem, hogy igaza volt-e. lehet azért ment el, mert félt, ha ottmarad, olyasmit mond amit később megbán...

2010. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben nem lennék otthon mikor felmegy a cuccokért + nem raknék elé kaját. Otthagynék neki egy cetlit, hogy ha meg akarja hiszti nélkül beszélni a történteket, akkor telefonon elér.
2010. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

Anyucinak ehhez semmi köze, csak ott van szobája. Más különben egy haverjához menne át.


Szerintem normális dolog, hogy magában akarja előbb tisztázni mi is legyen, mit gondoljon és hogyan tovább, és ehhez egyedül akar lenni, nem veled. Várd meg, amíg meg akarja beszélni szerintem, ha sürgeted, tuti kidob.

2010. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem haza egy ilyen szituban anyámhoz.Úgy dobott ki otthonról, hogy a lábam se érte a földet. Igaza volt. Egy probléma elől nem szabad elmenekülni,pláne nem egy harmadik félhez. Azt meg kell oldani. Ha pedig ha ma este nem akar beszélgetni, sőt talán megint lelép, akkor hagyd, ne nyúzd. (mellesleg eszem ágában sem lenne vacsorát csinálni)
2010. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%
en a helyedben megmondanam neki,hogy ha elment maradjon is ott,es ne csinaljon a lakasodbol atjarohazat,mert ez neked nem tetszik!!!!Es dontse el,hogy kellesz evagy nem,de ne vesztegesse az idodet a gyerekes hulyesegevel!Te egy ilyen ferjet akarsz???
2010. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!