Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis vagyok? Ti mit tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok? Ti mit tesztek, ha összevesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

egy órája összekaptunk... igazából nála töltöttem az éjszakát, és ez nem egy mindennapi dolog... mégis ő gyakorta mást csinál, fél órát fórumokat olvasgat, és lehet, hogy hisztisnek gondoltok, de ez nekem nagyon rosszul esik. egyszerűen ha 1-2 hetente ott vagyok egy éjszakát, akkor szeretném, ha velem foglalkozna.


és a lényeg, hogy ezt most megemlítettem neki, meg mondtam, hogy ez nekem nagyon nem tetszik, és hogy már nem az első eset, és hogy haragszom miatta, mire pár :(-fej és "igen tudom, de többet nem fordul elő" (ezt már sokszor hallottam) után közölte, hogy nincs kedve magyarázkodni és köszönés nélkül lelépett (msn).


ilyenkor az szokott lenni, hogy mindig bűntudatom lesz, és pár óra múlva én felhívom és bocsánatot kérek. most is ezt kéne tennem? én hibáztam? vagy mit tegyek, hogy végre érezze, hogy ez nekem fontos, és nem bánthat meg lépten nyomon, ha épp neki nincs kedve magyarázkodni?


holnap elutazok pár napra, és szeretnék előtte azért kibékülni vele... csak tényleg azt akarom, megértse végre a dolgokat... mit csináljak most? keressem, vagy várjak?


2009. szept. 16. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

hát...nehéz ügy. én aztmondanám, h mostmár nincs miért bocsánatot kérned, elvégre, te nembántottad meg őt semmivel. ő az aki folyton csak ígérget, de nemtörténik semmi.

viszont tudom h milyen nehéz így, főleg h még elis utazol, és legszívesebben felhívnád. gondolom.


naszóval, az utazásra való tekintettel, sztem hívd fel, de ne kérj tőle bocsánatot, hiszen nincs miért. mond el neki mégegyszer h téged ez bánt, és azis folyton megígéri, de nemtörténik semmi. hangsúlyozd h nemakarsz veszekedni, és eztsem azért mondod, mert magyarázatot vársz. ha kedves vagy vele, és olyan bánatos hangon beszélsz, akkor biztos ő is enyhülni fog kicsit, és kedvesebb lesz :)

2009. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az egész éjszakát nála töltötted, fél óra fórumozástól még nem kéne rosszul érezned magad, de ha csak ennyi lenne ő is megmagyarázta volna ezt. Szerintem pont a lényeget nem írtad le részletesen, de majd jön más aki meg mondja hogy nem vagy hisztis de hívd fel ha szereted, vagy ne hívd fel mert ő nem szeret (:
2009. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk is voltak aprósáokból viták. És ő is ígérgetett. Aztán oda jutott, hogy nem voltam biztos a dolgunkban, mert ha annyira szeret akkor abbahagyja a kis hülyeségeit. Elmondtam neki, hogy elegem van, ha így folytatja komolyan tönkre megyünk. :(

megértette. :) Azóta minden rendben. (kopp-kopp-kopp)

2009. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem fél órát fórumozott. igazából fél órákat. reggel is, amikor már csak egy órát voltam ott... és mondtam neki, hogy így nincs is kedvem odamenni, mert úgy érzem, untatom... de állítólag nem.


elsőnek: nagyon köszönöm, még várok, hagy nyugodjon le ő is... most épp kikapcsoltam a telefonom, amit nem szoktam soha, hirtelen felindulásból. persze ő még sosem hívott föl bocsánatot kérni...

2009. szept. 16. 16:53
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó: jaj hányszor mondtam már neki, mennyire fontos lenne nekem, hogy tényleg azt érezzem, hogy én számítok neki, és képes lemondani miattam arról, hogy napjában 5ször megnézze a virtuális faluját meg ilyesmik... egy ideig működik, azt minden a régi rossz. egyszerűen nem szereti, ha korlátozzák. de ez nem korlátozás, ez kérés:\
2009. szept. 16. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet a barátod:D
2009. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez csak az egyik oldala. egyébként szeretem. máskülönben leszarnám az ilyeneket.
2009. szept. 16. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet én vagyok túl hülye, de ha már a barátnőmnél vagyok, vagy ő van nálam, akkor nem fogok leülni netezni, kicsit gáznak tartom, igazándiából én "sokat" töltöttem netes játékok játszásával és nemrég kezdtem foglalkozni a lányokkal, de ez szerintem pofátlanság, én tuti felhívnám a barátnőmet, szerintem neked semmit sem kell tenned... ha meg fel se hív mielőtt elutazol,hát meg sem érdemel (16 f)
2009. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, aranyos vagy:) beszéltünk, persze én kerestem meg, állítása szerint ő is megtette volna este, csakhogy magányra volt szüksége... na mindegy, meglátjuk mi lesz továbbiakban.


köszi mindenkinek.

2009. szept. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!